Informacje6 sierpnia 2014, 17:00,

Pr@żmów w sieci - spotkania informacyjne dla mieszkańców

Zaproszenie na spotkania informacyjne mieszkańców Gminy Prażmów w ramach projektu „Pr@żmów w sieci". Gmina Prażmów zaprasza mieszkańców na spotkania informacyjne dotyczące projektu „Pr@żmów w sieci" współfinansowaego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, 8 Oś Priorytetowa: Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki Działanie: 8.3 Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – e-Inclusion.

Pr@żmów w sieci - spotkania informacyjne dla mieszkańców

Zaproszenie skierowane jest w szczególności do gospodarstw domowych spełniających kryterium dochodowe upoważniające do otrzymania wsparcia w ramach systemu świadczeń rodzinnych lub socjalnych, dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25 roku życia, osób niepełnosprawnych ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności lub z orzeczeniem równoważnym oraz osób z grupy wiekowej 50+.

Celem spotkania jest zapoznanie potencjalnych beneficjentów projektu z jego założeniami, celami i przedmiotem. Na spotkaniach będą podawane szczegółowe informacje na temat rekrutacji beneficjentów ostatecznych. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Harmonogram spotkań:
06.08.2014r. godz. 17.00 Biblioteka Publiczna Wola Prażmowska ul. Główna 57
07.08.2014r. godz. 17.00 świetlica w Gabryelinie ul. Dębowa 18
11.08.2014r. godz. 16.00 Urząd Gminy ul. P. Czołchańskiego 1
12.08.2014r. godz. 17.00 OSP Wągrodno ul. Słoneczna 2
13.08.2014r. godz. 17.00 Szkoła Podstawowa w Uwielinach ul. Szkolna 2

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje25 lipca 2014, 08:04,

Kultura w obiektywie - wystawa fotografii z wydarzeń kulturalnych w Piasecznie

Od 24 lipca 2014 roku na rynku w Piasecznie, można oglądać nową wystawę fotograficzną, poświęconą wydarzeniom kulturalnym organizowanym w Piasecznie. 28 wielkoformatowych plansz ze zdjęciami z koncertów, spektakli, kiermaszy i wernisaży zainstalowanych zostało na ogrodzeniu sceny na miejskim rynku. Fotografie wybrane zostały z zasobów Biura Promocji i Informacji Gminy oraz Centrum Kultury.

Kultura w obiektywie - wystawa fotografii z wydarzeń kulturalnych w Piasecznie

Zebrana w jednym miejscu szeroka prezentacja działań Centrum Kultury w Piasecznie pokazuje, jak wiele ciekawych wydarzeń miało miejsce w naszym mieście w ostatnim czasie. Jest to swoista kronika kulturalna Piaseczna, przygotowana przez Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno we współpracy z Centrum Kultury w Piasecznie. Zapraszamy do oglądania i wracania wspomnieniami do tamtych emocjonujących chwil.

Kultura w obiektywie - wystawa fotografii z wydarzeń kulturalnych w Piasecznie

Autorami zdjęć, które można oglądać na wystawie są: Piotr Michalski, Łukasz Wyleziński, Janek Kozłowski oraz pochodzą z archiwum piaseczyńskiego Centrum Kultury.