Informacje25 lipca 2014, 08:04,

Kultura w obiektywie - wystawa fotografii z wydarzeń kulturalnych w Piasecznie

Od 24 lipca 2014 roku na rynku w Piasecznie, można oglądać nową wystawę fotograficzną, poświęconą wydarzeniom kulturalnym organizowanym w Piasecznie. 28 wielkoformatowych plansz ze zdjęciami z koncertów, spektakli, kiermaszy i wernisaży zainstalowanych zostało na ogrodzeniu sceny na miejskim rynku. Fotografie wybrane zostały z zasobów Biura Promocji i Informacji Gminy oraz Centrum Kultury.

Kultura w obiektywie - wystawa fotografii z wydarzeń kulturalnych w Piasecznie

Zebrana w jednym miejscu szeroka prezentacja działań Centrum Kultury w Piasecznie pokazuje, jak wiele ciekawych wydarzeń miało miejsce w naszym mieście w ostatnim czasie. Jest to swoista kronika kulturalna Piaseczna, przygotowana przez Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno we współpracy z Centrum Kultury w Piasecznie. Zapraszamy do oglądania i wracania wspomnieniami do tamtych emocjonujących chwil.

Kultura w obiektywie - wystawa fotografii z wydarzeń kulturalnych w Piasecznie

Autorami zdjęć, które można oglądać na wystawie są: Piotr Michalski, Łukasz Wyleziński, Janek Kozłowski oraz pochodzą z archiwum piaseczyńskiego Centrum Kultury.

Informacje26 lipca 2014, 09:18,

Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Od 15 lipca do 15 grudnia 2014 r. dwie placówki medyczne w Piasecznie są realizatorem Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Mieszkańcy Gminy Piaseczno mogą skorzystać z terapii uzależnienia i współuzależnienia od alkoholu przez porady, wizyty, sesje psychoterapii indywidualnej i grupowej, rodzinnej/par, dzieci i młodzieży. Program finansowany jest z budżetu Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno.

Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Oto lista placówek:
- Szpital Św. Anny w Piasecznie, ul. Mickiewicza 39 w Piasecznie
Świadczenia będą wykonywane od poniedziałku do soboty;
Zapisy pod numerem tel. 22 73 54 102
- NZOZ Medica Piaseczno, ul. Gerbera 14 w Piasecznie
Świadczenia będą wykonywane od poniedziałku do piątku;
Zapisy pod numerem tel. 535 008 010