Informacje17 listopada 2015, 14:51,

Poznaj piękno Kampinoskiego Parku Narodowego - wystawa fotograficzna w pasażu Auchan

Niezwykłe pejzaże Kampinoskiego Parku Narodowego można podziwiać w pasażu Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Zbiorowa wystawa fotograficzna dostępna będzie w galerii handlowej do poniedziałku 30 listopada 2015 roku. Towarzyszy jej również edukacyjna ekspozycja pt. Wystawa klimatyczna, z którą zapoznać można się do 2 grudnia. Wstęp wolny!

Utworzony w 1959 roku Kampinoski Park Narodowy skrywa ponad 50 zbiorowisk roślinnych, będąc domem dla licznych gatunków roślin. Niektóre z nich można poznać dzięki wystawie fotograficznej, która od wtorku 10 listopada dostępna jest w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Na 40 zdjęciach wystawionych w pasażu galerii handlowej każdy może podziwiać niezwykłe pejzaże. Fotografie zostały wykonane w Parku Narodowym wiosną, latem, jesienią oraz zimą. Pokazują nie tylko różnorodność roślinności, lecz także piękno parku o każdej porze roku. Wystawa będzie dostępna do poniedziałku 30 listopada.

Wystawie fotograficznej towarzyszy również edukacyjna ekspozycja pt. "Wystawa klimatyczna". Za pomocą zabawnych grafik oraz krótkich tekstów, najmłodsi goście galerii handlowej oraz ich rodzice dowiedzą się, jak troszczyć się o środowisko. Porady dotyczące ekologicznych postaw obejmują między innymi odpowiednie zachowania w domu, w mieście czy przy stole. Można się z nimi zapoznać do 2 grudnia.

Wystawa fotograficzna oraz ekologiczna dostępne są w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w godzinach otwarcia galerii handlowej. Pejzaże Kampinoskiego Parku Narodowego można podziwiać do 30 listopada, natomiast plansze edukacyjne będą dostępne do 2 grudnia. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Marcin Borkowski, 16 lipca 2019
galeria: http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=135
Marcin Borkowski, 16 lipca 2019
wystawy: http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=43&t=2410&start=90
Informacje22 listopada 2015, 19:00,

Wystawa zbiorowa malarstwa i fotografii grupy plastycznej Communio Graphis w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na wernisaż wystawy zbiorowej malarstwa i fotografii grupy plastycznej Communio Graphis. Wernisaż odbędzie się w niedzielę, 22 listopada 2015 roku o godz. 17.00 w pracowni Communio Graphis przy ul. Pijarskiej 40 w Górze Kalwarii. Wystawę można oglądać w każdą niedzielę w godz. 11.00-14.00 do 20 grudnia 2015 r. Zaprezentowane zostaną prace 16 artystów, które powstały w ciągu ostatnich dwóch lat.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=7&t=4986