Informacje22 listopada 2015, 19:00,

Wystawa zbiorowa malarstwa i fotografii grupy plastycznej Communio Graphis w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na wernisaż wystawy zbiorowej malarstwa i fotografii grupy plastycznej Communio Graphis. Wernisaż odbędzie się w niedzielę, 22 listopada 2015 roku o godz. 17.00 w pracowni Communio Graphis przy ul. Pijarskiej 40 w Górze Kalwarii. Wystawę można oglądać w każdą niedzielę w godz. 11.00-14.00 do 20 grudnia 2015 r. Zaprezentowane zostaną prace 16 artystów, które powstały w ciągu ostatnich dwóch lat.

Wystawa zbiorowa malarstwa i fotografii grupy plastycznej Communio Graphis w Górze Kalwarii

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=7&t=4986
Informacje20 listopada 2015, 18:00,

Wieczór okazji - upoluj niecodzienne okazje w galerii Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zestawy sztućców do owoców morza, ręczniki oraz pamięci USB - o takie nagrody będzie można powalczyć podczas listopadowego wieczoru pełnego okazji. Już w najbliższy piątek w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno jesienno-zimowe promocje oraz zabawa czekają na wszystkich łowców niskich cen.

WIECZÓR OKAZJI - UPOLUJ NIECODZIENNE OKAZJE W GALERII AUCHAN PIASECZNO

Wielkimi krokami zbliża się zima! Najwyższy czas letnie sukienki zamienić na ciepłe swetry, czapki i szaliki. Okazją do odświeżenia garderoby będzie „Wieczór okazji”, który odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno już w najbliższy piątek 20 listopada. Tylko tego dnia między godziną 18.00 a 21.00 każdy będzie miał szansę upolować wyjątkowe jesienno-zimowe promocje i rabaty!

Zakupy w niskich cenach to jednak nie wszystko! Ci, którzy najszybciej skorzystają z okazji, będą mieli dodatkowo szansę na zdobycie prezentów przygotowanych specjalnie na ten wieczór. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy w godzinach 18.00 - 21.00 zrobić zakupy w butikach galerii handlowej.

Za zebrane paragony potwierdzające zakupy za minimum 100 złotych będzie można otrzymać pamięć USB, a za zakupy za minimum 200 złotych – ręczniki kąpielowe. Z kolei ci, którzy zrobią zakupy za minimum 300 złotych, będą mieli szansę otrzymać praktyczny zestaw sztućców do owoców morza. Trzeba się będzie jednak śpieszyć! Zabawą kieruje bowiem zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a liczba nagród jest ograniczona. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.auchanpiaseczno.pl

Wieczór okazji odbędzie się w piątek 20 listopada 2015 roku, między godziną 18.00 a 21.00 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie