Informacje22 listopada 2015, 19:00,

Wystawa zbiorowa malarstwa i fotografii grupy plastycznej Communio Graphis w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na wernisaż wystawy zbiorowej malarstwa i fotografii grupy plastycznej Communio Graphis. Wernisaż odbędzie się w niedzielę, 22 listopada 2015 roku o godz. 17.00 w pracowni Communio Graphis przy ul. Pijarskiej 40 w Górze Kalwarii. Wystawę można oglądać w każdą niedzielę w godz. 11.00-14.00 do 20 grudnia 2015 r. Zaprezentowane zostaną prace 16 artystów, które powstały w ciągu ostatnich dwóch lat.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=7&t=4986
Informacje16 listopada 2015, 13:07,

Sukcesy kickboxerów z X FIGHT Piaseczno na Mistrzostwach Świata w Belgradzie

Czworo zawodników z Piaseczyńskiego klubu kickboxingu - X Fight weszło w skład reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Belgradzie. Na turnieju kickboxerzy rywalizowali w Kick light, K1 i low Kick. Mistrzostwa odbyły się w dniach 26 października do 1 listopada w Serbii, zawodnicy naszego klubu przeszli przez eliminacje jak burza włączając się do walki o medale.

Zdjęcie całej Kadry Polski uczestniczącej w Mistrzostwach Świata - Belgrad 2015

Najlepiej spisały się Dorota Godzina (-55 kg) i Paulina Jarzmik (-60 kg) , które nie dały żadnych szans swoim przeciwniczką i ostatecznie zdobyły dwa tytuły Mistrzyń Świata w kickboxingu w formule Kick Light. Agnieszka Wiśniewska (- 70 kg) w półfinale uległa Włoszce i zakończyła rywalizację na 3 miejscu podium, zdobywając brązowy medal. Marcin Nasiadko (57 kg) przegrał z Turkiem i zajął ostatecznie 5-te miejsce.

SUKCESY KICKBOXERÓW Z X FIGHT PIASECZNO NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA W BELGRADZIE

Dodatkowe wyróżnienie otrzymała Dorota Godzina zostając najlepszą zawodniczką turnieju. Gratulujemy!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Dorota z Tytułem Mistrzyni Świata

Gratulujemy występów naszym zawodnikom i liczymy na kolejne medale na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Irlandii. Zawody odbędą się w ostatnim tygodniu listopada w Dublinie, gdzie kolejni zawodnicy będą rywalizować w formułach – light contact, point lighting i full contact.

Paulina Jarzmik - dekoracja po wygranych Mistrzostwach Świata

SUKCESY KICKBOXERÓW Z X FIGHT PIASECZNO NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA W BELGRADZIE
Od lewej : Paulina Jarzmik, Dorota Godzina, Agnieszka Wiśniewska, Marcin Nasiadko

Redakcja, 16 lipca 2019