Informacje19 maja 2018, 11:00,

Poznaj pana Sznurkowego - bezpłatne przedstawienie dla dzieci


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Już 19 maja 2018 roku Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprosi maluchy na oryginalny spektakl z nietuzinkową postacią w roli głównej. Zwykły przedmiot codziennego użytku, jakim jest sznurek, tym razem zagra pierwsze skrzypce w przedstawieniu. Wstęp wolny.

POZNAJ PANA SZNURKOWEGO - BEZPŁATNE PRZEDSTAWIENIE DLA DZIECI

Już wkrótce mali goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno obejrzą przedstawienie pt. „Cyrk sznurkowy”. Głównym bohaterem będzie nietypowa postać – ożywiony sznurek! Uniwersalny i plastyczny materiał jest często niedoceniany, a w teatrze za kulisami odgrywa bardzo ważną rolę. Tym razem ożywiony materiał zagra pierwsze skrzypce na scenie, wcielając się w postać pana Sznurkowego.

Pan Sznurkowy pozna otaczający świat za pomocą swoich nicianych zmysłów, a podczas spotkania zegara i lustra będzie konfrontował się z czasem i przestrzenią. Mali widzowie będą razem z bohaterem poznawać świat z innej perspektywy. Jak zakończą się niezwykłeprzygody postaci? Historia na pewno zainteresuje dzieci!

POZNAJ PANA SZNURKOWEGO - BEZPŁATNE PRZEDSTAWIENIE DLA DZIECI

Teatrzyk pt. „Cyrk sznurkowy” odbędzie się 19 maja w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie.Spektakl będzie odegrany trzykrotnie o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00 Wstęp bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 maja 2018, 17:42,

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku CHYLICZKOWSKA-TECHNIUKUM 01


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W związku z pracami budowlanymi, poprawiającymi bezpieczeństwo ruchu, w rejonie skrzyżowania DK nr 79 i ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie, od dnia 16 maja 2018 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania zawiesza się funkcjonowanie przystanku CHYLICZKOWSKA-TECHNIKUM 01.

CZASOWA ZMIANA LOKALIZACJI PRZYSTANKU CHYLICZKOWSKA-TECHNIUKUM 01

Uruchamia się przystanki zastępcze:

CHYLICZKOWSKA-TECHNIKUM 51 zlokalizowany na ul. Julianowskiej, przed skrzyżowaniem z ul. Chyliczkowską, który na trasie linii 724 będzie funkcjonował jako stały,

CHYLICZKOWSKA-TECHNIKUM 53 zlokalizowany na ul. Chyliczkowksiej, przed skrzyżowaniem z ul. Julianowską, który na trasie linii 710 będzie funkcjonował jako stały.

ZTM Warszawa

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie