Informacje16 maja 2018, 17:42,

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku CHYLICZKOWSKA-TECHNIUKUM 01


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W związku z pracami budowlanymi, poprawiającymi bezpieczeństwo ruchu, w rejonie skrzyżowania DK nr 79 i ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie, od dnia 16 maja 2018 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania zawiesza się funkcjonowanie przystanku CHYLICZKOWSKA-TECHNIKUM 01.

CZASOWA ZMIANA LOKALIZACJI PRZYSTANKU CHYLICZKOWSKA-TECHNIUKUM 01

Uruchamia się przystanki zastępcze:

CHYLICZKOWSKA-TECHNIKUM 51 zlokalizowany na ul. Julianowskiej, przed skrzyżowaniem z ul. Chyliczkowską, który na trasie linii 724 będzie funkcjonował jako stały,

CHYLICZKOWSKA-TECHNIKUM 53 zlokalizowany na ul. Chyliczkowksiej, przed skrzyżowaniem z ul. Julianowską, który na trasie linii 710 będzie funkcjonował jako stały.

ZTM Warszawa

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 maja 2018, 13:00,

Oratorium Faustyna w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

13 maja 2018 roku o godz. 15.00 odbędzie się Oratorium "Faustyna" w wykonaniu Chóru Miasta Tarczyna oraz towarzyszących muzyków Teatru Piosenki, m.in. Bartłomiej Abramowicz - pianino, Rafał Konieczny - gitary i syntezator, Roman Kołakowski - gitara. Muzyka, scenariusz - Roman Kołakowski. Przygotowanie Chóru - Agata Klimczak. Miejsce: sala widowiskowo-koncertowa im. M. Fogga Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

ORATORIUM FAUSTYNA W TARCZYNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie