Informacje24 czerwca 2017, 12:00,

Powitanie lata w Henrykowie-Uroczu

24 czerwca 2017 roku o godzinie 14.00 w Henrykowie – Uroczu rozpocznie się impreza sołecka pt. Powitanie lata. Na gości czeka wiele atrakcji! Szczegóły na poniższym plakacie:

POWITANIE LATA W HENRYKOWIE-UROCZU

Informacje18 czerwca 2017, 08:00,

Weekend z deską w Piasecznie

18 czerwca 2017 roku zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 lat na darmowe zajęcia deskorolki, które odbędą się w godz. 10.00 – 17.00 na skateparku w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 1. Weekend z deską ma na celu zapoznanie dzieci z zasadami jazdy na skateboardzie, doboru właściwego sprzętu, poznanie zasad bezpiecznego uprawiania tego sportu. Dzieci chętnie sięgają po deskę. Często pozbawione są jednak możliwości skorzystania z fachowej pomocy przy stawianiu pierwszych kroków. Podpatrują idoli w Internecie, a następnie samodzielnie naśladują ich ewolucje, co sprzyja kontuzjom i rozczarowaniom. Rodzice nie wiedzą gdzie znaleźć instruktorów nauki jazdy, na co zwracać uwagę decydując się na rozpoczęcie nauki, jak dobrać odpowiedni sprzęt dla dziecka.

WEEKEND Z DESKĄ W PIASECZNIE

Organizatorzy zapewniają dla uczestników nieodpłatnie deskorolki i kaski.Zajęcia odbywać się będą w 60-minutowych sesjach. Adresowane są przede wszystkim do początkujących adeptów deskorolki. Prowadzić je będą doświadczeni instruktorzy, praktycy deskorolki. Na zajęcia obowiązują zapisy na www.goskate.pl Deskorolkowy weekend organizowany jest przez Szkołę Deskorolki GoSKATE, oraz organizatora obozów deskorolkowych WoodCamp Skate & Snow. Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisława Lisa.