Informacje18 czerwca 2017, 08:00,

Weekend z deską w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 czerwca 2017 roku zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 lat na darmowe zajęcia deskorolki, które odbędą się w godz. 10.00 – 17.00 na skateparku w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 1. Weekend z deską ma na celu zapoznanie dzieci z zasadami jazdy na skateboardzie, doboru właściwego sprzętu, poznanie zasad bezpiecznego uprawiania tego sportu. Dzieci chętnie sięgają po deskę. Często pozbawione są jednak możliwości skorzystania z fachowej pomocy przy stawianiu pierwszych kroków. Podpatrują idoli w Internecie, a następnie samodzielnie naśladują ich ewolucje, co sprzyja kontuzjom i rozczarowaniom. Rodzice nie wiedzą gdzie znaleźć instruktorów nauki jazdy, na co zwracać uwagę decydując się na rozpoczęcie nauki, jak dobrać odpowiedni sprzęt dla dziecka.

WEEKEND Z DESKĄ W PIASECZNIE

Organizatorzy zapewniają dla uczestników nieodpłatnie deskorolki i kaski.Zajęcia odbywać się będą w 60-minutowych sesjach. Adresowane są przede wszystkim do początkujących adeptów deskorolki. Prowadzić je będą doświadczeni instruktorzy, praktycy deskorolki. Na zajęcia obowiązują zapisy na www.goskate.pl Deskorolkowy weekend organizowany jest przez Szkołę Deskorolki GoSKATE, oraz organizatora obozów deskorolkowych WoodCamp Skate & Snow. Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisława Lisa.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 czerwca 2017, 10:00,

Dzień Energii i Recyklingu - rodzinny piknik edukacyjny w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 czerwca 2017 roku w godzinach 12:00-16:00 na terenie rynku miejskiego w Piasecznie odbędzie się rodzinny piknik edukacyjny z okazji Dnia energii i recyklingu, organizowany przez Urząd Miasta i Gminy Piaseczno.

DZIEŃ ENERGII I RECYKLINGU - RODZINNY PIKNIK EDUKACYJNY W PIASECZNIE

Podczas Dnia energii i recyklingu uczestnicy, dzięki udziałowi w plenerowych warsztatach i doświadczeniach wykorzystujących zarówno klasyczne metody eksperymentowania jak i nowoczesne urządzenia multimedialne, będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę w zakresie racjonalnego wykorzystania energii oraz prawidłowego gospodarowania odpadami. Wśród atrakcji pikniku znajdą się m.in. solarne nanoroboty, strefa eko-jubilera oraz samochody elektryczne.

W programie nie zapomniano również o najmłodszych dzieciach, które będą mogły rozładować swoją energię podczas zabaw na dmuchańcu i skakańcu, puszczania ogromnych baniek mydlanych czy wytężenia umysłów przy rozwiązywaniu zagadek i łamigłówek. Zaplanowano również szereg działań scenicznych, m.in.: wywiady z ekspertami, pokazy specjalne, animacje i konkursy. Organizatorzy gwarantują, że nikt nie będzie się nudzić. Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie