Informacje8 marca 2018, 10:00,

Powiatowy Dzień Kobiet w Górze Kalwarii - trendy dla stylu i zdrowia


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 marca 2018 roku w godz. 11.00-13.30 Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego zaprasza na Powiatowy Dzień Kobiet w Górze Kalwarii, podczas którego odbędzie się spotkanie z Ewą Radziewicz - ekspertką kreowania wizerunku. Miejsce: Ośrodek Kultury przy ul. Por. Jana Białka 9 w Górze Kalwarii. mgr Ewa RADZiewicz doradca usług społecznych i edukacyjnych, międzynarodowa kreator wizerunkowa, trenerka rozwoju osobowościowego i promotorka zdrowia, zaprasza na wykład z okazji Dnia Kobiet. Przewidywane są dwa panele dyskusyjne. Jeden dla zdrowia, drugi dla urody. 

POWIATOWY DZIEŃ KOBIET W GÓRZE KALWARII

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W części o zdrowiu, poruszone zostaną tematy z zakresu nowych, między innymi dietetycznych i alkalicznych trendów zdrowia. Dowiesz się co jest modne, ale czy dla Ciebie? Czy każdy z nas powinien zrezygnować z glutenu? Czy alkaliczne PH ciała, to klucz do zdrowia każdego z nas? Jak zaufać dietom, tak licznie promowanym na rynku? Usłyszysz znaną od tysięcy lat receptę na długowieczność. Nie może Cię zabraknąć tego dnia, bo spotkanie to, będzie naprawdę NA ZDROWIE! W części o urodzie, EwaRadzić będzie, co radzi świat, by piękno zawitało trendem odNOWA! Modne kolory, dodatki i styl na rok 2018 czas poobserwować, by zainspirować się i zaszaleć nową energią na wiosnę, lato, na kolejny piękny życia rok.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 lutego 2018, 17:00,

Rap Sesja w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

27 lutego 2018 roku w godzinach 18:00 - 21:00 odbędzie się Rap Sesja w Piasecznie. Miejsce: Centrum Kultury Piaseczno ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp wolny. Mikrofony, adaptery, beatmaszyny, MCs / raperzy, DJs, producenci, beatmakerzy, instrumentaliści, sesja, próby, warsztaty, jam. Wpadajcie zainteresowani, dołączajcie śmiało, weźcie swój sprzęt jak jest ochota, bo są możliwości. Zapraszamy na Rap Sesję do Piaseczna!

RAP SESJA W PIASECZNIE LUTY 2018

RAP SESJA W PIASECZNIE LUTY 2018

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie