Informacje27 lutego 2018, 17:00,

Rap Sesja w Piasecznie

27 lutego 2018 roku w godzinach 18:00 - 21:00 odbędzie się Rap Sesja w Piasecznie. Miejsce: Centrum Kultury Piaseczno ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp wolny. Mikrofony, adaptery, beatmaszyny, MCs / raperzy, DJs, producenci, beatmakerzy, instrumentaliści, sesja, próby, warsztaty, jam. Wpadajcie zainteresowani, dołączajcie śmiało, weźcie swój sprzęt jak jest ochota, bo są możliwości. Zapraszamy na Rap Sesję do Piaseczna!

RAP SESJA W PIASECZNIE LUTY 2018

Informacje2 marca 2018, 18:00,

Koncert młodych talentów w Powiatowej Bibliotece w Piasecznie

2 marca 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert akustyczny bardzo zdolnej młodzieży z Gminy Piaseczno oraz Ursynowa. Miejsce: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 12. Wstęp wolny! Młodzi artyści zagrają i zaśpiewają kilkanaście znanych angielskich i polskich przebojów, a także utwory własne. Wystąpią: Natalia Hryniewicka, Mikołaj Zwierz, Marcin Molski, Nina Gąsowska, Mateusz Niewiarowski oraz gościnnie Adrianna Misz i Krzysztof Wawrzyniak. Serdecznie zapraszamy na koncert młodych talentów do Piaseczna!

KONCERT MŁODYCH TALENTÓW W POWIATOWEJ BIBLIOTECE W PIASECZNIE