Informacje3 lipca 2015, 20:00,

Posledné Decembrové Dni - Rynek Muzyczny w Piasecznie

W najbliższy piątek 3 lipca 2015 roku o godz. 20.00 odbędzie się kolejny koncert na scenie letniej na rynku w Piasecznie pn.: Rynek Muzyczny. Koncert zespołu Posledné Decembrové Dni, odbędzie się na scenie plenerowej na Placu Piłsudskiego w Piasecznie. Wstęp wolny!

POSLEDNE DECEMBROVE DNI

POSLEDNE DECEMBROVE DNI /ostatnie dni grudnia/. Skład: Fero - drums, Rudo - bass, Lubor - gitar, śpiew. Grają od 2008, muzyka jest pomiędzy rockiem, popem i alternatywa, teksty dotacza bardzo prywatnych spraw, głownie stosunków ONA i ON...na Słowacji grupa jest raczej nieznana. Chłopcy grają nie dla forsy i sławy...

POSLEDNÉ DECEMBROVÉ DNI - RYNEK MUZYCZNY W PIASECZNIE

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11179
Informacje2 lipca 2015, 20:00,

Czwartkowe Spotkanie Biegowe

Jeśli zamiast zmieniać kanały w TV wolisz aktywne spędzanie czasu, to wpadnij w najbliższy czwartek 2 lipca 2015 roku o godz. 20.00 na Rynek Miejski w Piasecznie, gdzie odbędzie się Czwartkowe Spotkanie Biegowe. Bieg startuje spod fontanny, dystans około 13 km. Tempo wyznacza najwolniejszy uczestnik. Nigdzie nam się nie śpieszy. Gdy pogoda dopisuje, po biegu zdarza nam się zostać jeszcze chwilkę w pobliskiej knajpce aby uzupełnić utracone w biegu płyny. Także warto mieć ze sobą kilka zł na ten cel. UWAGA: Młodzież zapraszamy wyłącznie w towarzystwie pełnoletnich opiekunów. Grupa Piaseczno Running zaprasza!

Czwartkowe Spotkania Biegowe

Grupa Piaseczno Running zrzesza amatorów wspólnego biegania po Piasecznie i okolicach. Spotykamy się raz w tygodniu aby wspólnie, w konwersacyjnym tempie przebiec kilka km. Zbieramy ludzi, głównie mieszkańców Piaseczna i okolic, którzy mają ochotę na wspólne, rekreacyjne bieganie. Spotykamy się co czwartek, punktualnie o 20:00 w centralnym miejscu Piaseczna, przy fontannie. Stamtąd udajemy się gdzie oczy i nogi poniosą. Nie bijemy rekordów prędkości, nie rywalizujemy. To jest bieg towarzyski, w którym jest miejsce na pogawędki i wymianę doświadczeń, nie tylko biegowych.

Redakcja, 16 lipca 2019
Forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=3410&start=150