Informacje22 maja 2008, 00:00,

POLSKA MUZYKA ORATORYJNA koncert w Górze Kalwarii

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria www.gorakalwaria.pl zaprasza na koncert muzyki oratoryjnej: Marcin Józef żebrowski MAGNIFICAT. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę 25 maja 2008 roku, o godzinie 20:00 w Kościele Niepokalanego Poczęcia N.M.P. (ul. Ks. Sajny 2, Góra Kalwaria). Podczas niedzielnego Koncertu Muzyki Oratoryjnej wystąpią: Grażyna Mądroch (sopran), Ewa Mikulska (alt), Krzysztof Machowski (tenor), Krzysztof Matuszak (baryton). Koncert Muzyki Oratoryjnej, realizowany jest przy pomocy finansowej Samorządu Województwa Mazowieckiego. Serdecznie zapraszamy na Koncert Muzyki Oratoryjnej w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje22 maja 2008, 00:00,

Koncert z okazji Dnia Matki - Kino Uciecha Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na koncert z okazji Dnia Matki, który odbędzie się w niedzielę 25 maja 2008 roku, o godzinie 17:00 w Kinie Uciecha (Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria). Koncert z okazji Dnia Matki, rozpoczną wokaliści ogniska muzycznego, prowadzonego przez Michała Mielczarka. Następnie wybrane utwory zagrają muzycy uczęszczający na warsztaty gitarowe do Piotra Grudzińskiego. Sala rozbrzmi sambą, jazzem i balladą przy akompaniamencie sekcji rytmicznej. Koncert zostanie uwieńczony występem Agnieszki Czajkowskiej (śpiewaczka operowa). Wstęp na koncert z okazji Dnia Matki jest wolny. Więcej informacji przeczytacie w portalu www.gorakalwaria.net (współpracują z nami). Zapraszamy na koncert z okazji Dnia Matki w Górze Kalwarii.