Informacje22 maja 2008, 00:00,

Koncert z okazji Dnia Matki - Kino Uciecha Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na koncert z okazji Dnia Matki, który odbędzie się w niedzielę 25 maja 2008 roku, o godzinie 17:00 w Kinie Uciecha (Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria). Koncert z okazji Dnia Matki, rozpoczną wokaliści ogniska muzycznego, prowadzonego przez Michała Mielczarka. Następnie wybrane utwory zagrają muzycy uczęszczający na warsztaty gitarowe do Piotra Grudzińskiego. Sala rozbrzmi sambą, jazzem i balladą przy akompaniamencie sekcji rytmicznej. Koncert zostanie uwieńczony występem Agnieszki Czajkowskiej (śpiewaczka operowa). Wstęp na koncert z okazji Dnia Matki jest wolny. Więcej informacji przeczytacie w portalu www.gorakalwaria.net (współpracują z nami). Zapraszamy na koncert z okazji Dnia Matki w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje19 maja 2008, 00:00,

Teatr £UPS spektakl NIESPODZIANKA w MGOK Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na spektakl Niespodzianka, w wykonaniu Teatru £UPS. Premierowy spektakl, zostanie wystawiony w najbliższy poniedziałek 19 maja 2008 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury (ul. Kościuszki 49, Piaseczno). Wstęp jest wolny. Informację o spektaklu Niespodzianka, otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z piaseczyńskiego Ośrodka Kultury, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami). Zapraszamy na spektakl Niespodzianka Teatru £UPS.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno