Informacje9 grudnia 2010, 00:00,

Podziel się Misiem akcja charytatywna w Górze Kalwarii

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Stowarzyszenie Kalwaryjska, Ośrodek Pomocy Społecznej i Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zachęcają do włączenia się w akcję charytatywną: Podziel się misiem. Może macie niepotrzebnego ładnego, fajnego misia? Albo inne czyste, mało używane zabawki, np. lalki, samochody, gry, książki dla dzieci? Podzielmy się nimi. Podziel się misiem.

Podziel się Misiem akcja charytatywna w Górze Kalwarii

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, organizatorzy akcji chcą dać odrobinę radości tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Chcą, aby pluszaki z pomocą św. Mikołaja dotarły do dzieci, tuż przed pierwszą gwiazdką. Pluszaki (najlepiej w dobrym stanie!) można składać w Gminnym Centrum Informacji (ul. Batorego 13 a), Ośrodku Pomocy Społecznej (Pijarska 40), Ośrodku Kultury (Ks. Sajny 14) oraz placówkach oświatowych. Pytania i wątpliwości kierować na maila: podzielsiemisiem@gmail.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje10 grudnia 2010, 00:00,

11 grudnia koncert MANAUS w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na wieczór z Kwiatem Rockowego Piaseczna - zespołem MANAUS. Koncert odbędzie się w sobotę 11 grudnia 2010 roku, start o godzinie 21.00. Zespół Manaus występuje w składzie Nonek vel Bruno - bas, Arek Zewar - vokal, gitara akustyczna, Młody - gary. Oficjalna strona zespołu: www.manaus.dcx.pl Czeka Was wieczór z pub'owymi cover'ami.

TYTU£

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert Manaus w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno