Informacje30 kwietnia 2017, 15:00,

Piosenki Seweryna Krajewskiego w OSP Mroków - Radosław Świderski


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


30 kwietnia 2017 roku o godz. 17.00 odbędzie się koncert pt. "Piosenki Seweryna Krajewskiego" w wykonaniu Radosława Świderskiego i Krzysztofa Chromińskiego. Wstęp wolny. Miejsce: Świetlica OSP w Mrokowie, ul. Marii Świątkiewicz 2.

PIOSENKI SEWERYNA KRAJEWSKIEGO W OSP MROKÓW - RADOSŁAW ŚWIDERSKI

Na klimatyczny wieczór złożą się najpiękniejsze piosenki Seweryna Krajewskiego w akustycznych aranżacjach i interpretacji duetu znakomitych muzyków.

Radosław Świderski - bard, leader i założyciel zespołu Radek Blues Band, kompozytor i producent muzyczny, ale przede wszystkim świetny gitarzysta i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu.

Krzysztof Chromiński - pianista, kompozytor, aranżer, animator kultury, absolwent Akademii Muzycznych w Gdańsku i w Katowicach, autor licznych projektów muzycznych.

Podczas koncertu usłyszymy kompozycje Krajewskiego z okresu największej świetności "Czerwonych Gitar", jak też pochodzące z jego kariery solowej, czy też napisane przez niego dla innych wykonawców. Oprócz popularnych songów znajdą się również mniej znane perełki, w tym piosenki do filmów.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 maja 2017, 09:00,

Otwarcie ul. Sierakowskiego i zamknięcie ul. Kościuszki w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W poniedziałek 8 maja 2017 roku wykonawca przebudowy Skweru im. S. Kisielewskiego przywróci ruch w ul. Sierakowskiego.

OTWARCIE UL. SIERAKOWSKIEGO I ZAMKNIĘCIE UL. KOŚCIUSZKI W PIASECZNIE

Roboty przeniesione zostaną na ul. Kościuszki, która zostanie zamknięta we wtorek 9 maja (na wysokości Skweru) na okres ok. 6 tygodni.

Objazd będzie poprowadzony ulicami Jana Pawła II, Wojska Polskiego i Nadarzyńską. Komunikacja zbiorowa poprowadzona będzie ulicami Jana Pawła II, Wojska Polskiego do ul. Sienkiewicza.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie