Informacje4 czerwca 2016, 10:00,

Piknik Rodzinny w Zespole Szkół nr 1 w Konstancinie-Jeziornie

Przyjdź 4 czerwca 2016 roku w godzinach od 10:00 do 15:00 do Zespołu Szkół nr 1 ul.Wojewódzka 12 w Konstancinie-Jeziornie i świętuj razem z nami. Zapraszamy!

Piknik Rodzinny w Zespole Szkół nr 1 w Konstancinie-Jeziornie

Przewidzieliśmy wiele atrakcji dla całych rodzin: "restauracje pod chmurką", ogromne dmuchańce, sportowe place zabaw, warsztaty decoupage, origami, szycia filcowych zabawek, plastyczne. Odwiedzi nas Straż Pożarna, a Policja zaprezentuje swoje wspaniałe motocykle. Mali piłkarze pokażą swoje umiejętności, a ich trenerzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Dodatkową atrakcją będzie recital aktorki, piosenkarki i kompozytorki Iwony Manisty-Kutryś.

Informacje18 czerwca 2016, 11:00,

I Maraton Sztafet Powiatu Piaseczyńskiego w Żabieńcu

18 czerwca 2016 roku o godz. 11.00 w Żabieńcu startuje I Maraton Sztafet Powiatu Piaseczyńskiego. Cały czas przyjmowane są zgłoszenia sześcioosobowych drużyn, które pobiegną na dystansach: 7,195 m, 10 km, 10 km, 5 km, 5 km, 5 km. Zawody obędą się na trasie "Frog Race" oraz "BiegamBoLubię Lasy". Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Rekreacyjno Sportowe KONDYCJA oraz Powiat Piaseczyński. Zapisy na stronie www.kondycja.com.pl. Opłata startowa wynosi 120 zł za drużynę. Zapraszamy!

I MARATON SZTAFET POWIATU PIASECZYŃSKIEGO W ŻABIEŃCU

Regulamin Maraton Powiatu Piaseczyńskiego Sztafet - #regulamin