Informacje18 czerwca 2016, 11:00,

I Maraton Sztafet Powiatu Piaseczyńskiego w Żabieńcu

18 czerwca 2016 roku o godz. 11.00 w Żabieńcu startuje I Maraton Sztafet Powiatu Piaseczyńskiego. Cały czas przyjmowane są zgłoszenia sześcioosobowych drużyn, które pobiegną na dystansach: 7,195 m, 10 km, 10 km, 5 km, 5 km, 5 km. Zawody obędą się na trasie "Frog Race" oraz "BiegamBoLubię Lasy". Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Rekreacyjno Sportowe KONDYCJA oraz Powiat Piaseczyński. Zapisy na stronie www.kondycja.com.pl. Opłata startowa wynosi 120 zł za drużynę. Zapraszamy!

I MARATON SZTAFET POWIATU PIASECZYŃSKIEGO W ŻABIEŃCU

Regulamin Maraton Powiatu Piaseczyńskiego Sztafet - #regulamin

I MARATON SZTAFET POWIATU PIASECZYŃSKIEGO W ŻABIEŃCU

Informacje9 czerwca 2016, 18:00,

Jak Strach Na Wróble szukał posady

9 czerwca 2016 roku o godzinie 18:00 zapraszamy na spektakl pt.: Jak Strach Na Wróble szukał posady, w wykonaniu Teatru Patataj 1. Miejsce: Centrum Kultury Piaseczno ul. Tadeusza Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Jak Strach Na Wróble szukał posady

Spektakl Teatru Patataj 1 "Jak Strach Na Wróble szukał posady", na podstawie tekstu Lidii Bajkowskiej. Reżyseria Ewa Kłujszo, muzyka Tomasz Kłujszo, Andrzej Korzyński.