Informacje31 maja 2015, 12:00,

PIKNIK RODZINNY w Parku Miejskim w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


31 maja 2015 roku o godz. 12.00 rozpocznie się PIKNIK RODZINNY w Parku Miejskim w Piasecznie. Po raz kolejny zapraszamy na tradycyjny już Piknik Rodzinny, organizowany w ostatnią niedzielę maja! To impreza dla wszystkich mieszkańców Piaseczna, mająca na celu integrację mieszkańców miasta, zapoznanie ich z organizacjami i instytucjami działającymi na terenie Gminy, oraz zwyczajnie dobra zabawa dla małych i dużych !!!

PIKNIK RODZINNY W PARKU MIEJSKIM W PIASECZNIE

W tegorocznym programie m.in. Wioska Teatralna, Kraina Tolkienowska, Strefa Bezpieczeństwa, warsztaty kuglarskie, spotkanie ze stowarzyszeniami i placówkami oświatowymi, konkursy, eko warsztaty, zawody sportowe, spektakle. Przez cały dzień, w godzinach 12.00 – 18.00 na terenie Parku Miejskiego w Piasecznie rozstawione będą najróżniejsze stoiska – gastronomiczne, sportowe, animacyjne. Na scenie plenerowej w parku prezentować będą się placówki oświatowe: CD KOALA, Szkoła Podstawowa nr 5, Przedszkole Nr 11, Szkoła Podstawowa nr 2, AKADEMIA KUBUSIA, Przedszkole nr 5, Stowarzyszenie Gama. Odbędą się także pokazy klubów sportowych (Stowarzyszenie Sportowe Wiśniewski Kickboxing oraz Klub Smecz) oraz występy: Piaseczyńskiej Orkiestry Dętej, chóru Quasi Coro oraz Beata Co Bajki Wyplata. Imprezę poprowadzi Robert Moskwa – znany polski aktor filmowy i teatralny, gwiazda serialu „M jak Miłość”, współzałożyciel i dyrektor kultowego wrocławskiego Teatru K2, medalista Mistrzostw Europy w karate. Na finał Pikniku zapraszamy na scenę plenerową na Rynku – o godzinie 19.00 koncert muzyki kubańskiej w wykonaniu Rey Ceballo & Tripulacion Cubana.

W tym roku mija 15 lat jak Rey Ceballo jest w Polsce i z pełnym zaangażowaniem tworzy muzykę latynoską! W sumie stworzył kilka projektów począwszy od znakomitej orkiestry Calle Sol(Ulica Słońca) , po jedyny w Polsce i Europie musical "Conoce mi Cuba"- "Poznaj moją Kubę" aż po najnowszą i największa orkiestrę latynoską! tym razem w 98% kubańską TripulacionCubana dzięki której możecie usłyszeć największe latynoskie przeboje w nowych aranżacjach.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=460&start=45
Informacje31 maja 2015, 10:00,

Piaseczyńska Akcja Adopcyjna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Podczas Pikniku Rodzinnego 31 maja 2015 roku w Parku Miejskim odbędzie się już kolejna Piaseczyńska Akcja Adopcyjna, organizowana przez Stowarzyszenie Tuż Obok, Społeczny Komitet Budowy Schroniska i Fundację Przytul Psa, przy wsparciu Gminy Piaseczno.

Piaseczyńska Akcja Adopcyjna

Wydarzenie poświęcone jest bezdomnym zwierzakom czekającym na domy. Zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt do odwiedzenia stoiska Piaseczyńskiej Akcji Adopcyjnej. Będzie można poznać psiaki czekające na adopcję, zasięgnąć porady żywieniowca oraz weterynarza z Gabinetu Weterynaryjnego, ul. Młynarska 23. Dzieci będą mogły narysować zwierzaka swoich marzeń. Będziemy także zapraszać do podpisania się pod listą poparcia dla budowy międzygminnego schroniska dla zwierząt. Na wszystkich, którzy w przeciągu dwóch tygodni, czyli do 15-go czerwca zdecydują się adoptować psa lub kota z Fundacji Przytul Psa lub z Prima -Vet, czeka wyprawka dla pupila od firmy Husse.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=9280

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie