Informacje19 kwietnia 2018, 08:00,

Pierwsza pomoc dla dzieci warsztaty


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


OKPLAY PIaseczno zaprasza na warsztaty dla RODZICÓW z zasad udzielania pierwszej pomocy DZIECIOM. Zajęcia poprowadzi doświadczony ratownik medyczny i trener Rafał Turek. Zapraszamy rodziców i osoby mające zostać rodzicami.

PIERWSZA POMOC DLA DZIECI WARSZTATY

Podczas zajęć skupimy się na postępowaniu przy:
- zatrzymaniu krążenia, z nastawieniem na dzieci,
- udzielaniu pierwszej pomocy w przypadku zadławień,
- ćwiczeniach praktycznych na fantomach,
- różnicach w reanimacji dzieci i dorosłych,
- układaniu w pozycji bezpiecznej,
- metodach opatrywania różnych ran,
- aspektach prawnych udzielania pierwszej pomocy.

Zapraszamy rodziców z dziećmi! Podczas gdy dorośli będą brali udział w zajęciach, my zajmiemy się dziećmi - będą one mogły spędzić czas na kreatywnej zabawie i ciekawych zajęciach pod czujnym okiem naszych animatorek. Zajęcia odbędą się w dwóch terminach: 19 kwietnia (czwartek) w godzinach 10-12:30 oraz 27 kwietnia (piątek) w godzinach 15:17:30.

Cena zajęć dla jednej osoby dorosłej to 120 zł. Cena obejmuje:
- udział w warsztatach 1 osoby dorosłej
- wejście dla dzieci do OKPLAY na 2h i i opiekę nad nimi podczas zajęć
- przerwę kawową.

Liczba miejsc ograniczona. Maksymalna liczba osób w jednej grupie warsztatowej to 10 osób. Zapisy: telefonicznie + 48 796 599 299 e-mail: okplayoffice@gmail.com lub osobiste w OKPLAY.

Miejsce zajęć: OKPLAY Piaseczno, ul. Wojska Polskiego 17, 05-500 Piaseczno (Galeria Gama, dawna Alma, rondo). Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/967183543454955/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 kwietnia 2018, 17:00,

Mięso okiem dietetyka w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 kwietnia 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie z dietetykiem na temat mięsa. Miejsce: sala Kina za Rogiem przy ul. Stępkowskiego 17 w Tarczynie. Wstęp wolny. 

MIĘSO OKIEM DIETETYKA W TARCZYNIE

"Mięso - okiem dietetyka" - temat kwietniowego spotkania Marcin Jasiński wybrał nawiązując do cyklu który zaproponował miesiąc temu. Rozpoczęliśmy zatem omawianie jednej popularnej diety każdego miesiąca. Na początek będzie to białkowa dieta Dukana. Ponadto, w związku z sezonem grillowym, dowiemy się w jaki sposób zdrowo i smacznie przygotować mięsne potrawy z grilla. Podczas spotkania omówimy również korzyści jak i zagrożenia wynikające zarówno z nadmiernego spożycia mięsa, jak i wykluczania produktów mięsnych z codziennego jadłospisu. Przybliżymy wartość odżywczą poszczególnych typów mięs oraz omówimy popularne zagadnienia takie jak np. pozostałości antybiotyków i leków w mięsie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie