Informacje5 czerwca 2009, 00:00,

Pielgrzymka rowerowa na ŚWIęTO DZIęKCZYNIENIA

Akcja Katolicka i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w parafii św. Anny w Piasecznie zapraszają na pielgrzymkę rowerową na Święto Dziękczynienia w Świątyni Najświętszej Bożej Opatrzności w Wilanowie. Pielgrzymka rowerowa odbędzie się w najbliższą niedzielę 7 czerwca 2009 roku o godzinie 10:00. Wyjazd spod Krzyża Papieskiego w Piasecznie. Informację otrzymaliśmy mailem od p. Stanisława Podkowińskiego.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje5 czerwca 2009, 00:00,

TEMATY Z NATURY I ZE SNÓW Krystyna Zabuska-£opatek

Muzeum Regionalne w Piasecznie oraz Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy malarki z Zalesia Górnego - Krystyny Zabuska-£opatek TEMATY Z NATURY I ZE SNÓW. Wernisaż odbędzie się 6 czerwca 2009 roku o godzinie 12:00. Miejsce: Muzeum Regionalne pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Wystawę Tematy z natury i ze snów, będzie można oglądać do 28 czerwca 2009 roku. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na wystawę do Muzeum w Piasecznie!

TEMATY Z NATURY I ZE SNÓW KRYSTYNA ZABUSKA-£OPATEK

Krystyna Zabuska-£opatek to absolwentka warszawskiej ASP, "jest świetną kolorystką". "Świat malarki - to jakby świat zrodzony z wizji sennych, nierzeczywistych... Jest to świat zagadkowy, wielowarstwowy w wątkach, wciągający widza w jakąś udziwnioną surrealistyczną przygodę, a jednocześnie bardzo bogaty pod względem malarskim" - takie recenzje zbierały prace artystki na poprzedniej wystawie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno