Informacje14 marca 2013, 00:00,

Piaseczyńskie Targi Nieruchomości w Piasecznie - Dom czy Mieszkanie kupuj w kryzysie

16 i 17 marca 2013 roku odbędzie się pierwsza edycja Piaseczyńskich Targów Nieruchomości Dom czy Mieszkanie. Organizatorem imprezy, która odbędzie się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji, jest firma EXPO PROPERTY – kompleksowy dostawca usług w branży nieruchomości. Patronat Honorowy objął burmistrz miasta i gminy Piaseczna – Zdzisław Lis. KUPUJ W KRYZYSIE to myśl przewodnia, a zarazem hasło reklamowe pod jakim będzie prowadzona kampania promująca wydarzenie.

PIASECZYńSKIE TARGI NIERUCHOMOŚCI DOM CZY MIESZKANIE W PIASECZNIE

Główną atrakcją targów nieruchomości, będzie piaseczyńska ulga mieszkaniowa – niemal wszyscy deweloperzy zobowiązują się do zwrotu KOSZTÓW AKTU NOTARIALNEGO ponoszonych przez Państwa, jeśli umowa deweloperska będzie zawarta w ciągu 14 dni po targach. Organizator imprezy przygotował również targowy kredyt mieszkaniowy przy współpracy z Firmą PROFINANCE oraz bezpłatne konsultacje w ramach targowych porad eksperta przy zaangażowaniu ekspertów z firm AKCESS NIERUCHOMOŚCI, P.B. DOMY i DOMKI oraz CENTRUM BANKOWOŚCI HIPOTECZNEJ. Dodatkowo każdy zwiedzający otrzyma bon o wartości 20 zł do wykorzystania na zamieszczenie ogłoszenia w serwisie www.mieszkanialastminute.pl Ci, którzy będą chcieli sprzedać nieruchomość bezpośrednio na targach, będą mieli do dyspozycji specjalną tablicę ogłoszeń. Mecenasem imprezy jest firma Tedex Service realizująca inwestycję Tedex Residence w Piasecznie. Partnerem targów jest Przedsiębiorstwo Budowlane EKO-DOM działające w Górze Kalwarii. W skład kapituły weszli również: Cedrowy Zakątek - Sponsor Główny, Apartamenty Nadarzyńska – Sponsor. Patronem Medialnym jest Nad Wisłą – podwarszawska gazeta lokalna.
PIASECZYńSKIE TARGI NIERUCHOMOŚCI DOM CZY MIESZKANIE W PIASECZNIE

Na targach zaprezentuje się blisko 60-ciu wystawców. Wśród nich znajdą się deweloperzy, banki, gminy, agencje nieruchomości i pośrednicy finansowi. W GOSiR będzie można również zapoznać się z ofertą firm remontowo-budowlanych oraz innych przedstawicieli branży. Specjalnie na Piaseczyńskie Targi Nieruchomości „Dom czy Mieszkanie” deweloperzy przygotują nowe niższe ceny mieszkań i domów, banki zaś preferencyjne warunki kredytowania, agencje nieruchomości niższe ceny usług, a pośrednicy finansowi niestandardowe formy finansowania zakupu nieruchomości.

Piaseczyńskie Targi Nieruchomości Dom czy Mieszkanie
Termin: 16–17 marca 2013r, godz. 10–16
Miejsce: Hala GOSiR w Piasecznie, ul. Sikorskiego 20
Wstęp na targi: bilet normalny – 5zł, bilet rodzinny (max 4 osoby) – 10zł
Więcej informacji na stronie www.targipiaseczno.pl

Informacje13 marca 2013, 00:00,

Audiencja III czyli Raj Eskimosów w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury oraz Restauracja KONSTANCJA serdecznie zapraszają na spektakl Teatru Niepotrzebnego pt.: Audiencja III czyli Raj Eskimosów. Spektakl będzie można obejrzeć w najbliższy piątek 15 marca 2013 roku o godz. 20.00 w Restauracji Konstancja przy ul. ¬ródlanej 6/8, Konstancin-Jeziorna. Cena biletu 10 zł. Serdecznie zapraszamy!

TEATR NIEPOTRZEBNY AUDIENCJA III CZYLI RAJ ESKIMOSÓW W KONSTANCINIE

Teatr Niepotrzebny "Audiencja III czyli Raj Eskimosów" wg. Bogusława Schaeffera, reż. Bogusław Samotiuk, obsada: Katarzyna Młynarska, Marcel Wiercichowski. Spektakl Teatru Niepotrzebnego składa się z krótkich, dowcipnych scen, w których kontakt między mężczyzną a kobietą rozgrywa się na różnych płaszczyznach. Każda ze scen ma odrębny temat, wszystkie są pełne humoru, prawd i życiowych filozofii. Dodatkową atrakcją są improwizacje muzyczne. Według Elżbiety Koniecznej: "Scenariusz „Audiencji III czyli Raju Eskimosów” jest - jak to u Schaeffera - piekielnie inteligentnym zarysem czegoś do wypełnienia przez równie piekielnie inteligentną i pomysłową parę aktorów. Godzina czterdzieści minut czasu niestraconego. Będziecie się Państwo na przemian śmiać i podziwiać. Teatr wg Schaeffera i jego aktorów jest miejscem ucieczki od przyziemności w podpatrujący życie i zabawę dowcip, groteskę i pure nonsens. Ten teatr - teatrzyk nieledwie - przed sztuką na koturnach ucieka, jak diabeł przed święconą wodą".
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna