Informacje13 marca 2013, 00:00,

Audiencja III czyli Raj Eskimosów w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury oraz Restauracja KONSTANCJA serdecznie zapraszają na spektakl Teatru Niepotrzebnego pt.: Audiencja III czyli Raj Eskimosów. Spektakl będzie można obejrzeć w najbliższy piątek 15 marca 2013 roku o godz. 20.00 w Restauracji Konstancja przy ul. ¬ródlanej 6/8, Konstancin-Jeziorna. Cena biletu 10 zł. Serdecznie zapraszamy!

TEATR NIEPOTRZEBNY AUDIENCJA III CZYLI RAJ ESKIMOSÓW W KONSTANCINIE

Teatr Niepotrzebny "Audiencja III czyli Raj Eskimosów" wg. Bogusława Schaeffera, reż. Bogusław Samotiuk, obsada: Katarzyna Młynarska, Marcel Wiercichowski. Spektakl Teatru Niepotrzebnego składa się z krótkich, dowcipnych scen, w których kontakt między mężczyzną a kobietą rozgrywa się na różnych płaszczyznach. Każda ze scen ma odrębny temat, wszystkie są pełne humoru, prawd i życiowych filozofii. Dodatkową atrakcją są improwizacje muzyczne. Według Elżbiety Koniecznej: "Scenariusz „Audiencji III czyli Raju Eskimosów” jest - jak to u Schaeffera - piekielnie inteligentnym zarysem czegoś do wypełnienia przez równie piekielnie inteligentną i pomysłową parę aktorów. Godzina czterdzieści minut czasu niestraconego. Będziecie się Państwo na przemian śmiać i podziwiać. Teatr wg Schaeffera i jego aktorów jest miejscem ucieczki od przyziemności w podpatrujący życie i zabawę dowcip, groteskę i pure nonsens. Ten teatr - teatrzyk nieledwie - przed sztuką na koturnach ucieka, jak diabeł przed święconą wodą".
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje13 marca 2013, 00:00,

Świeczowisko w Centrum Kultury w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się w najbliższy piątek 15 marca 2013 roku, o godzinie 19.30 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy na Świeczowisko w Piasecznie.

ŚWIECZOWISKO W CENTRUM KULTURY W PIASECZNIE

Świeczowisko istnieje w piaseczyńskim Ośrodku Kultury od 1994 roku. Są to cykliczne, comiesięczne spotkania, podczas których przy herbacie i świecach słucha się piosenki literackiej w wykonaniu czteroosobowego zespołu.Impreza skierowana jest do tych, którzy przez "niebieskie okulary szukają nieba do wynajęcia". Pomysł na organizację tego typu spotkań, narodził się z fascynacji tzw. "poezją śpiewaną", oraz chęci nawiązania do klimatu jaki daje ognisko - magia ognia, wzniosła atmosfera i poczucie wspólnoty. Zapraszamy na Świeczowisko - piosenki z Krainy £agodności, czyli powrót do świeczowiskowych korzeni.
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie