Informacje8 lipca 2011, 00:00,

PI¡TEK NA PI¡TKę Z PIASECZNEM NA 106,4 FM

Po raz kolejny zapraszamy na audycję PI¡TEK NA PI¡TKę Z PIASECZNEM NA 106,4 FM, którą przeplatamy na przemian muzyką naszych rodzimych artystów, zarówno z Piaseczna, jak i z okolic Mazowsza, oraz wiadomościami dotyczącymi życia kulturalnego naszego miasta i powiatu. Podczas najbliższej audycji dowiecie się: co ciekawego wydarzy się w nadchodzącym tygodniu, gdzie są w naszym mieście miejsca godne uwagi, kiedy wreszcie wróci do nas lato oraz: jak się ma nasza lokalna scena muzyczna, kto będzie gościem naszej audycji.

PI¡TEK NA PI¡TKę Z PIASECZNEM NA 106,4 FM

Zachęcamy do dzwonienia w trakcie audycji i zadawania pytań. Telefon do studia: 48 664 00 44 Możecie również pisać do nas na adres: piateknapiatke@gmail.com Zapraszamy! Pamiętajcie, że możecie nas słuchać zarówno na falach FM, jak i przez internet. Link do transmisji on-line: radio-mazowsze.pls Do usłyszenia!
autor/źródło: Michał Kisielewski - www.radio-mazowsze.pl
Tematy:

Informacje8 lipca 2011, 00:00,

Buntownik z wyboru na Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

Pamiętacie kino plenerowe w Piasecznie? W najbliższą niedzielę 10 lipca 2011 roku o godzinie 21.45 rusza II edycja Piaseczyńskiego Kina Plenerowego. Kino plenerowe, będzie w każdą niedzielę wakacji do 28 sierpnia 2011 roku. Organizatorzy przygotowali: ciekawy repertuar filmowy, każdy miłośnik kina na pewno znajdzie coś dla siebie, większy ekran, na którym będą wyświetlane pokazy, smaczne nagrody, dla najbardziej aktywnego uczestnika dyskusji po seansie, oraz stoisko gofrowe, które dostarczy wam wielu słodkich chwil.

Buntownik z wyboru na Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

Pierwszy film, który zostanie wyświetlony 10 lipca 2011 roku to BUNTOWNIK Z WYBORU. Seans filmowy rozpoczyna się o godzinie 21.45, na parkingu obok Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Wstęp na Piaseczyńskie Kino Plenerowe jest BEZP£ATNY. Po filmie organizatorzy zachęcają do pozostania na miejscach i przyłączenia się do dyskusji. Do zobaczenia w niedzielę. Więcej informacji o projekcie Piaseczyńskie Kino Plenerowe, można przeczytać na stronie: www.pkp-info.blogspot.com

BUNTOWNIK Z WYBORU Will Hunting (Matt Damon) nie ma większych ambicji, niewiele też oczekuje od życia. Wykonuje dorywcze prace fizyczne, a wieczorami włóczy się po okolicznych barach, często wdając się w awantury. Zwrot w jego życiu następuje w dniu, kiedy nieoczekiwanie odkryte zostają jego wybitne uzdolnienia matematyczne, a on sam poznaje piękną studentkę. Will staje w obliczu pierwszego poważnego wyboru: musi zdecydować, czy nadal żyć będzie na pograniczu prawa, czy też podejmie rzucone mu wyzwanie ie i spróbuje zmienić swój stosunek do świata. W zmaganiach z samym sobą ma mu pomóc psycholog (Robin Williams), który słynie z niekonwencjonalnych metod działania. Dochodzi do starcia dwóch silnych osobowości, które przynosi zaskakujące efekty (...) Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjdź na Piaseczyńskie Kino Plenerowe.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno