Informacje25 października 2013, 00:00,

PI£KARSKA NIEDZIELA W GÓRZE KALWARII

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii zaprasza na piłkarską niedzielę w ramach Narodowego Dnia Sportu. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 27 października 2013 roku w godzinach 14:00 - 18:30 na terenie Orlika w Górze Kalwarii. Zapraszamy na piłkarską niedzielę w Górze Kalwarii

PI£KARSKA NIEDZIELA W GÓRZE KALWARII

Piłkarska niedziela w Górze Kalwarii program:
14:-17:30 - mecze ostatniej kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Sportika
17:00 - pokazowy mecz najmłodszych adeptów Akademii Piłkarskiej "Korona" Góra Kalwaria
17:30 - decydujący mecz ALPN
18:30 - uroczyste zakończenie rozgrywek ALPN sezonu 2013
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje23 października 2013, 00:00,

Gęsi Baby Jagi teatr Fentazja - Jesienne Spotkania z Teatrem Dziecięcym w Tarczynie

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn serdecznie zaprasza na cykl Jesienne Spotkania z Teatrem Dziecięcym w Tarczynie. W programie ciekawe przedstawienia teatralne dla dzieci o różnorodnych formach wyrazu artystycznego. Czwarte spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 26 października 2013 roku o godz. 17.00 i zostanie przedstawiony spektakl pt. Gęsi Baby Jagi, w wykonaniu teatru Fentazja. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury przy ul. Księdza Czesława Oszkiela 3 w Tarczynie. Wstęp wolny! Zapraszamy na spektakl.

JESIENNE SPOTKANIA Z TEATREM DZIECIęCYM

W spektakli Gęsi Baby Jagi teatru Fantazja wystąpi m.in. Laura £ącz, znakomita aktorka a także autorka baśni dla dzieci. Po zakończeniu przedstawienia odbędzie się sprzedaż książek p. Laury £ącz z autografem (20 zł miękka oprawa i 25 zł twarda oprawa).
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Tarczyn