Informacje23 października 2013, 00:00,

Gęsi Baby Jagi teatr Fentazja - Jesienne Spotkania z Teatrem Dziecięcym w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn serdecznie zaprasza na cykl Jesienne Spotkania z Teatrem Dziecięcym w Tarczynie. W programie ciekawe przedstawienia teatralne dla dzieci o różnorodnych formach wyrazu artystycznego. Czwarte spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 26 października 2013 roku o godz. 17.00 i zostanie przedstawiony spektakl pt. Gęsi Baby Jagi, w wykonaniu teatru Fentazja. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury przy ul. Księdza Czesława Oszkiela 3 w Tarczynie. Wstęp wolny! Zapraszamy na spektakl.

JESIENNE SPOTKANIA Z TEATREM DZIECIęCYM

W spektakli Gęsi Baby Jagi teatru Fantazja wystąpi m.in. Laura £ącz, znakomita aktorka a także autorka baśni dla dzieci. Po zakończeniu przedstawienia odbędzie się sprzedaż książek p. Laury £ącz z autografem (20 zł miękka oprawa i 25 zł twarda oprawa).
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Tarczyn

Napisz komentarz

Informacje23 października 2013, 00:00,

Kurs od podstaw Graphic i Design Adobe Photoshop i Illustrator w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii ogłasza nabór na pierwsze zajęcia grafiki komputerowej! Kurs od podstaw Graphic i Design - Adobe Photoshop i Illustrator, będzie prowadzony w weekendy - dokładny termin do uzgodnienia między Kursantami a Prowadzącą. Zajęcia będą się odbywały w studio graficznym Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii w budynku MODELARNI, przy ul. Pijarskiej 1A w Górze Kalwarii. Zachęcamy do zapoznania się z planowanym programem zajęć: Kurs Graphic i Design (.pdf)

KURS OD PODSTAW GRAPHIC I DESIGN ADOBE PHOTOSHOP I ILLUSTRATOR W GÓRZE KALWARII

Zajęcia poprowadzi Aleksandra £aska - grafik. Koszt: 25 zł za pojedyncze zajęcia od osoby uczącej się i 30 zł za pojedyncze zajęcia od osoby pracującej. Nie pobierają opłat za udostępnienie pracowni komputerowej! Zapisy i dodatkowe informacje udziela - Paweł Tabor: mail p.tabor@kulturagk.pl telefon 501-123-086
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie