Informacje27 maja 2018, 08:00,

Pętelka wyścigi rowerowe dla dzieci i młodzieży oraz Piknik Rodzinny


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


27 maja 2018 roku w godzinach 10:00 - 18:00 odbędą się wyścigi rowerowe dla dzieci i młodzieży pn.: Pętelka oraz Piknik Rodzinny z atrakcjami. Szczegóły na plakacie:

PĘTELKA WYŚCIGI ROWEROWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ORAZ PIKNIK RODZINNY

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 maja 2018, 18:00,

Kari na otwarcie Letniego Sezonu Artystycznego w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Tegoroczny Letni Sezon Artystyczny w Konstancinie-Jeziornie zainauguruje KARI, czyli Karolina Bis (wokalistka, kompozytorka i producentka, uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej). Koncert odbędzie się 27 maja 2018 roku o godz. 20.00 w amfiteatrze, w Parku Zdrojowym. Wstęp wolny.

KARI NA OTWARCIE LETNIEGO SEZONU ARTYSTYCZNEGO W KONSTANCINIE

KARI, czyli Karolina Bis - wokalistka, kompozytorka i producentka, uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Chopina w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Jazzu im. H. Majewskiego w Warszawie na wydziale wokalistyki jazzowej. Ma w swoim dorobku trzy płyty świetnie przyjęte przez publiczność i krytyków. Jej ostatni krążek I Am Fine ukazał się w czerwcu zeszłego roku. Charyzma KARI i jej unikalna melodyka są doskonale dopełnione brzmieniami analogowych syntezatorów, oryginalnie skomponowanymi partiami sekcji rytmicznej i gitar, dając razem przemyślaną i dopracowaną całość. Dla poszukujących nowych brzmień koncert będzie okazją do odkrycia jednej z najbardziej oryginalnych polskich artystek muzyki pop.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie