Informacje27 maja 2018, 18:00,

Kari na otwarcie Letniego Sezonu Artystycznego w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Tegoroczny Letni Sezon Artystyczny w Konstancinie-Jeziornie zainauguruje KARI, czyli Karolina Bis (wokalistka, kompozytorka i producentka, uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej). Koncert odbędzie się 27 maja 2018 roku o godz. 20.00 w amfiteatrze, w Parku Zdrojowym. Wstęp wolny.

KARI NA OTWARCIE LETNIEGO SEZONU ARTYSTYCZNEGO W KONSTANCINIE

KARI, czyli Karolina Bis - wokalistka, kompozytorka i producentka, uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Chopina w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Jazzu im. H. Majewskiego w Warszawie na wydziale wokalistyki jazzowej. Ma w swoim dorobku trzy płyty świetnie przyjęte przez publiczność i krytyków. Jej ostatni krążek I Am Fine ukazał się w czerwcu zeszłego roku. Charyzma KARI i jej unikalna melodyka są doskonale dopełnione brzmieniami analogowych syntezatorów, oryginalnie skomponowanymi partiami sekcji rytmicznej i gitar, dając razem przemyślaną i dopracowaną całość. Dla poszukujących nowych brzmień koncert będzie okazją do odkrycia jednej z najbardziej oryginalnych polskich artystek muzyki pop.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 maja 2018, 17:00,

Koncert Con Fuoco Non Serio w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 maja 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na koncert Con Fuoco Non Serio. Podczas piątkowego koncertu, będzie można usłyszeć utwory folklorystyczne i rozrywkowe. Będzie to ostatni koncert w tym sezonie artystycznym. Miejsce: Klub Kultury przy ul. Uroczej 14 w Józefosławiu. Wstęp wolny. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Klasycznej Con Fuoco. Zapraszamy na koncert do Józefosławia.

KONCERT CON FUOCO NON SERIO W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie