Artykuł partnerskiPopularny: 500 odsłon31 października 2019, 07:33,

Paczkomat blisko Ciebie w Piasecznie

Paczkomat blisko Ciebie w Piasecznie

InPost dbając o Twój komfort uruchomił nowy punkt w Twojej okolicy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Nowy paczkomat w Twojej okolicy

Korzystaj z wygody jaką dają paczkomaty InPost. Już teraz możesz odbierać i nadawać przesyłki w punkcie na ulicy Powstańców Warszawy 13 https://inpost.pl/paczkomat-piaseczno-pia04m-powstancow-warszawy-paczkomaty-mazowieckie. Ciesz się wygodą i niskimi kosztami podczas zakupów internetowych. Nie musisz czekać na listonosza, czy kuriera. Nie musisz martwić się, gdy coś Ci wypadło i nie jesteś w stanie spędzić połowy dnia w domu. Do paczkomatu możesz udać się w ciągu 48h od dostarczenia paczki. Jeżeli nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście, bez żadnego problemu możesz to zlecić komuś zaufanemu.

Jak odebrać paczkę InPost?

W momencie nadania przesyłki, otrzymasz wiadomość mailową. InPost wyśle potem do Ciebie również informację o dniu, w którym trafi ona do wybranego przez Ciebie punktu. Kiedy już znajdzie się w konkretnej skrytce, dostaniesz powiadomienie z 6-cyfrowym kodem i linkiem do kodu QR. Odbierając paczkę musisz podać swój numer telefonu oraz kod. Szybszym sposobem jest zeskanowanie kodu QR. Paczkomaty dają ogromną wygodę. Nie musisz się do nikogo dostosowywać. Godzinę odbioru dopasowujesz do swojego planu dnia. Możesz to zrobić nawet w środku nocy, jeśli to jest dla Ciebie najdogodniejsza pora. Co więcej, odbiór paczki zajmuje dosłownie chwilę i jest niezwykle intuicyjny.

Jak nadać paczkę w paczkomacie?

Nadawanie paczek jest tu tak samo łatwe, jak ich odbieranie. Niektóre z paczkomatów umożliwiają płatności kartą. W takiej sytuacji, wystarczy, że udasz się ze swoją przesyłką do najbliższej maszyny, którą wyszukasz na https://inpost.pl/paczkomaty-piaseczno, wpiszesz swój numer telefonu, adres e-mail, adres dostawy, dane odbiorcy (telefon i e-mail), wymiary paczki i zapłacisz za usługę kartą. Jeżeli Twój paczkomat nie obsługuje kart płatniczych, wówczas musisz założyć profil w Managerze Paczek. Rejestracja jest bardzo prosta i może jej dokonać każdy. Posiadając zasilone konto, możesz dokonać płatności w każdym paczkomacie z tych właśnie środków.

Inną opcją jest także wygenerowanie etykiety w domu, przez internet. Z poziomu Managera Paczek wprowadzisz wszystkie niezbędne informacje, opłacisz usługę, a następnie wydrukowaną etykietę nakleisz na paczkę. Wówczas wystarczy już tylko udać się do najbliższego paczkomatu. Zeskanujesz tam numer przesyłki, wprowadzisz kod z etykiety, a następnie umieścisz paczkę w skrytce, która się otworzy.

Pamiętaj, by właściwie zapakować towar. Musi on być zabezpieczony w taki sposób, by nie przemieszczał się w pudełku podczas transportu, jeśli mogłoby to grozić jego uszkodzeniem.

Aplikacja mobilna InPost

Teraz możesz już korzystać z darmowej aplikacji w swoim telefonie. Jest to ogromne udogodnienie. InPost Mobile wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów, zadbał o ich poczucie bezpieczeństwa oraz dostęp do swoich usług. Teraz w jednym miejscu masz informacje o wszystkich paczkach zarejestrowanych na Twój numer. System powiadomi Cię o każdym zmianie statusu paczki. Szybko wyszukasz za pomocą sygnału GPS najbliższy paczkomat. Dodatkowo, kiedy znajdziesz się w pobliżu tego, w którym masz paczkę, dostaniesz przypomnienie.

Ciesz się możliwościami jakie daje InPost, śmiało kupuj online, sprzedawaj, oszczędzając swój czas i pieniądze.

autor/źródło: inpost.pl

Napisz komentarz

Artykuł partnerski29 października 2019, 10:08,

Ogrzewanie na podczerwień: na czym polega i dlaczego jest efektywne?

Ogrzewanie na podczerwień: na czym polega i dlaczego jest efektywne?

Są sytuacje, w których zastosowanie paneli grzewczych jako formy ogrzewania domu jest wygodne i komfortowe. Tego typu rozwiązania poleca się zwłaszcza w domach jednorodzinnych z dobrym ociepleniem, gdzie nie dojdzie do dużych strat ciepła. To też ciekawa alternatywa dla mieszkań, w których nie ma przyłącza gazu, a zatem ogrzewanie domu z jego użyciem nie wchodzi w grę.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Dobry wybór w zakresie ogrzewania domu

Stosowanie promienników i paneli jest niekiedy polecane z uwagi na specyfikę tego typu form dostarczania ciepłą do pomieszczeń. Mowa tu o naśladowaniu naturalnego ogrzewania z wykorzystaniem promieni słonecznych. To najstarsza metoda na uzyskiwanie ciepła z jakiej korzystają ludzie. Uważana jest również za najzdrowszą.

Promieniowanie podczerwone jest elementem składowym promieni emitowanych prze słońce. Nie widać ich, ale ciepło odczuwa się poprzez przedmioty i obiekty, które je odbierają. Co istotne, promienie te nie mają negatywnego wpływ na ludzkie zdrowie i nie można porównywać ich np. do promieni UV czy promieni X.

Jak działa promieniowanie podczerwone?

Tego typu promieniowanie nie ogrzewa ludzi, ale działa na rzeczy i obiekty które znajdują się w otoczeniu. W efekcie niejako "odbija" ciepło i powoduje, że ludzie je odczuwają. Dzięki takiemu rozwiązaniu panele grzewcze są tak efektywne, ponieważ zaczynają emitować komfortowe ciepło już w kilka minut po włączeniu i nie trzeba czekać na nagrzanie się pomieszczenia jak ma to miejsce np. podczas ogrzewania domu z zastosowaniem pieca typu CO.

Kwestie zdrowotne związane z ogrzewaniem podczerwienią

Ogrzewanie na podczerwień jest uznawane za zdrowe i polecane szczególnie alergikom. Wiąże się to z faktem, że w czasie wytwarzanie ciepła nie dochodzi do unoszenia się ruchów powietrza, jak ma to miejsce w domach gdzie znajdują się kaloryfery. Parujące znad nich ciepło powoduje, że w powietrzu krążą drobinki kurzu i inne, uczulające składniki. Jest to szkodliwe dla małych dzieci, osób starszych i alergików. Ogrzewanie z zastosowaniem podczerwieni pozwala uchronić przed takim negatywnym działaniem na zdrowie.

Ogrzewanie elektryczne z zastosowaniem podczerwieni pozytywnie wpływa także na stan mieszkania, ponieważ osusza zawilgotniałe ściany i nie powoduje negatywnych skutków zdrowotnych związanych z przebywaniem w pomieszczeniach narażonych na działanie pleśni i wilgoci.

Co ciekawe, promieniowanie ma od dawna zastosowanie w medycynie, np. w rehabilitacji i fizjoterapii. Lampy na podczerwień podnoszą temperaturę tkanek, przez co poprawia się ukrwienie i można przyśpieszyć proces rekonwalescencji i gojenia się ran.

undefined

autor/źródło: najtanszeogrzewanie.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie