Informacje28 lipca 2008, 00:00,

Ośrodek Kultury Mysiadło zaprasza na Wyprawę do Etiopii

Ośrodek Kultury w Mysiadle serdecznie zaprasza dorosłych, a także młodzież i dzieci na spotkanie WYPRAWA DO ETIOPII, które odbędzie się w ramach cyklu INNE KULTURY. Spartanie Wyprawa do Etiopii, odbędzie się w najbliższy wtorek 29 lipca 2008 roku, o godzinie 19:00. Miejsce spotkania: Ośrodek Kultury w Mysiadle, budynek Myszka przy ul. Topolowej 2 lokal 106. Podczas wtorkowego spotkania, zdjęcia i cenne pamiątki z wyprawy do Afryki zaprezentują absolwentki Uniwersytetu Warszawskiego.

Etiopia Tis Siat wodospad Błękitnego Nilu

Etiopia to fascynujący kraj w Afryce (obok Egiptu), który posiada tak bogatą i ciekawą kulturę. Wbrew stereotypowym wyobrażeniom pustyni i głodu, tu można znaleźć wspaniałe zabytki. Sprawdź sam, dlaczego ten kraj nazywany jest wyspą czarnego chrześcijaństwa. Opowieść żywa i prawdziwa. Dowiedzcie się wszystkiego o mieszkańcach tego afrykańskiego skrawka ziemi. Zapraszamy na spotkanie Wyprawa do Etiopii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Lesznowola Mysiadło
Tematy:Lesznowola

Informacje28 lipca 2008, 00:00,

Półkolonie w £azach - Dobra Wola poszukuje wolontariuszy

Stowarzyszenie na rzecz osób upośledzonych umysłowo lub fizycznie DOBRA WOLA, już po raz kolejny organizuje PÓ£KOLONIE LETNIE dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, które odbywać się będą na terenie Gminnego Ośrodka Sportu w £azach koło Magdalenki. W tym roku, półkolonie letnie odbędą się w okresie od 1 do 26 sierpnia 2008 roku. Zajęcia mają charakter rehabilitacyjno - rekreacyjny. Niepełnosprawne dzieci bawią się, odpoczywają, korzystają z różnorodnych zajęć przygotowanych przez organizatorów.

Stowarzyszenie Dobra Wola, potrzebuje pomocy w postaci osobistego udziału ludzi dobrej woli, podczas trwania turnusu w godzinach od 8:00 do 16:00. Wszystkich zainteresowanych udziałem w półkoloniach wolontariuszom, organizatorzy zapewniają posiłek, dojazd i mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Liczą na Was w pełnym lub częściowym wymiarze trwania turnusu. Nawet kilka godzin waszego pobytu dla ich podopiecznych, będzie radością i przyczyni się do budowania wspaniałej idei integracji.

Organizatorzy gorąco zapraszają do udziału w półkoloniach Dobrej Woli 2008. Zgłoszenia pod numerem telefonu: 0602-748-816 lub (022) 750-95-49, albo mailem na adres: jzal@poczta.onet.pl Więcej informacji, na temat Stowarzyszenia Dobra Wola, możecie przeczytać na stronie internetowej: www.dobrawola.org.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola