Informacje17 maja 2013, 00:00,

Odpust Parafialny i Festyn w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Parafii Zesłania Ducha Świętego zaprasza wszystkich mieszkańców na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, czyli Odpust Parafialny i Festyn w Starej Iwicznej. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 maja 2013 roku. Miejsce: Parafia Zesłania Ducha Świętego przy ul. Słonecznej 7/9 w Starej Iwicznej. Jak co roku zapraszamy na niezwykłe wydarzenie duchowe i w zupełnie nieduchowych wymiarach również. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego to najważniejsze Święto społeczności parafialnej w Starej Iwicznej. Przyjdź i zaproś znajomych.

ODPUST PARAFIALNY I FESTYN W STAREJ IWICZNEJ

Odpust Parafialny i Festyn program uroczystości:

13:00 - Msza Święta Odpustowa
Po Mszy św. rozpoczęcie Festynu
Na scenie:
14:30 FUNKY SZAYKA
15:25 Pokaz taneczny dzieci z przedszkola NUTKA
15:50 ANYWAY
16:40 Iluzjonista Tomasz Bieliński
19:10 OLA B£ACHNO QUARTET
20:00 LOMBARD (koncert do godz. 21:30)


Poza sceną: dmuchańce, gokarty, garncarnia Jehn-Olszewskich, Skauci Europy prowadzący gry i zabawy, strażacy z pokazami swoich umiejętności, konkurs plastyczny z nagrodami, Loteria Fantowa. Jak zwykle, od lat pyszna kuchnia (kiełbasa i kaszanka z grilla, grochówka, frytki, nugettsy, hotdogi, domowe ciasto, herbata i kawa, cola i tymbark, wata cukrowa, popcorn, lody). Zapraszamy na Odpust Parafialny i Festyn w Starej Iwicznej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje15 maja 2013, 00:00,

Moja Bajeczka z Pudełeczka - Bajki z Kliszy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Wszechnica Rodzica i Przystanek Kultura w Piasecznie zapraszają na Bajki z Kliszy pn. MOJA BAJECZKA Z PUDE£ECZKA. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 18 maja 2013 roku o godz. 11.00 w Przystanku Kultura, przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkie dzieci na prezentację bajki z kliszy w Piasecznie.

MOJA BAJECZKA Z PUDE£ECZKA - BAJKI Z KLISZY W PIASECZNIE

Dawniej, kiedy nie było tak szerokiej oferty telewizyjnej i kinowej dla dzieci, cale pokolenia wychowywały się na bajkach wyświetlanych z kliszy. Jest jakiś urok w tych bajkach, bo oferta Wszechnicy Rodzica cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Sprawdź!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie