Informacje17 maja 2013, 00:00,

Odpust Parafialny i Festyn w Starej Iwicznej

Parafii Zesłania Ducha Świętego zaprasza wszystkich mieszkańców na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, czyli Odpust Parafialny i Festyn w Starej Iwicznej. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 maja 2013 roku. Miejsce: Parafia Zesłania Ducha Świętego przy ul. Słonecznej 7/9 w Starej Iwicznej. Jak co roku zapraszamy na niezwykłe wydarzenie duchowe i w zupełnie nieduchowych wymiarach również. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego to najważniejsze Święto społeczności parafialnej w Starej Iwicznej. Przyjdź i zaproś znajomych.

ODPUST PARAFIALNY I FESTYN W STAREJ IWICZNEJ

Odpust Parafialny i Festyn program uroczystości:

13:00 - Msza Święta Odpustowa
Po Mszy św. rozpoczęcie Festynu
Na scenie:
14:30 FUNKY SZAYKA
15:25 Pokaz taneczny dzieci z przedszkola NUTKA
15:50 ANYWAY
16:40 Iluzjonista Tomasz Bieliński
19:10 OLA B£ACHNO QUARTET
20:00 LOMBARD (koncert do godz. 21:30)

Poza sceną: dmuchańce, gokarty, garncarnia Jehn-Olszewskich, Skauci Europy prowadzący gry i zabawy, strażacy z pokazami swoich umiejętności, konkurs plastyczny z nagrodami, Loteria Fantowa. Jak zwykle, od lat pyszna kuchnia (kiełbasa i kaszanka z grilla, grochówka, frytki, nugettsy, hotdogi, domowe ciasto, herbata i kawa, cola i tymbark, wata cukrowa, popcorn, lody). Zapraszamy na Odpust Parafialny i Festyn w Starej Iwicznej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola

Informacje16 maja 2013, 00:00,

PRZEDSZKOLNY PIKNIK RODZINNY TARCZYN

Urząd Gminy Tarczyn oraz Przedszkole w Tarczynie serdecznie zapraszają na Przedszkolny Piknik Rodzinny, który odbędzie się 18 maja 2013 roku o godz. 14.00. Piknik będzie połączony z propagowaniem idei recyklingu. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji m.in.: malowanie twarzy, kule wodne, dmuchane zjeżdżalnie oraz zamek, dmuchana gąsienica Megi, trampolina, zwierzątka z balonów, stoisko salon fryzur dla dzieci, występy szczudlarza, grill. W imieniu organizatorów zapraszamy na Piknik Rodzinny do Tarczyna.

PRZEDSZKOLNY PIKNIK RODZINNY W TARCZYNIE

Program Przedszkolnego Pikniku Rodzinnego:

14.00 – występy przedszkolaków z okazji Święta Mamy i Taty
14.30 – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.: Recykling oczami dzieci
15.00 – pokaz magii na wesoło
15.20 – pokaz gigantycznych baniek mydlanych oraz bańkowe warsztaty dla dzieci
15.35-18.00 – blok gier i zabaw oraz zabawy taneczno-ruchowej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn