Informacje18 kwietnia 2007, 00:00,

Odnowiony i odmieniony sklep Leroy Merlin Piaseczno

Zapewne większość mieszkańców powiatu piaseczyńskiego zna bardzo dobrze sklep budowlany Leroy Merlin w Piasecznie. W sklepie odbył się remont oraz adaptacja do nowych rozwiązań i nowej oferty firmy. Hipermarket Budowlano - Dekoracyjny Leroy Merlin zaprasza Państwa do odwiedzenia odnowionego i odmienionego sklepu w Piasecznie.

Odnowiony i odmieniony sklep Leroy Merlin Piaseczno

Dzięki remontowi Leroy Merlin w Piasecznie może zaprezentować Państwu: większy komfort zakupów (większa powierzchnia sklepu, szersze alejki, bardziej widoczne ekspozycje, lepiej widoczne punkty informacyjne, oraz doradcy handlowi); ładniejszy sklep (z większą ilością inspiracji między innymi aranżacje łazienek, kuchni oraz artykułów dekoracyjnych); większy wybór towarów (od towarów najtańszych do towarów ekskluzywnych i dla profesjonalistów); poprawiona logika ustawienia produktów (baterie i zlewy kuchenne znaleźć można w sąsiedztwie kuchni, co ułatwi Państwu zaaranżować wymarzoną kuchnię; ogrzewanie elektryczne znajdą Państwo przy ogrzewaniu hydraulicznym, dzięki czemu łatwiejsze będzie porównanie ich wad i zalet oraz dokonanie właściwego wyboru); pomoc w projektowaniu kuchni lub kominka.

Z okazji inauguracji odnowionego sklepu Leroy Merlin (Piaseczno) w dniach od 12 do 22 kwietnia 2007 roku firma przygotowała dla Państwa mnóstwo atrakcji, między innymi wiele ciekawych produktów po atrakcyjnych cenach oraz specjalną ofertę kredytu.

Sklep dodatkowo wydłużył godziny otwarcia. Dla jeszcze większego komfortu robienia zakupów w sklepie Leroy Merlin Piaseczno, od 1 kwietnia obowiązują nowe godziny pracy sklepu: poniedziałek-piątek (7:00 - 21:00), sobota (8:00 - 21:00), niedziela (9:00 - 20:00).

Więcej informacji o ofercie hipermarketu budowlano - dekoracyjnego Leroy Merlin w Piasecznie znajdziecie na ich stronie internetowej: leroymerlin.pl/piaseczno
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje19 kwietnia 2007, 00:00,

Wyprzedaż Garażowa wyrobów dekoracyjnych i ogrodowych

W najbliższą sobotę 21 kwietnia 2007 roku w godzinach od 9:00 do 15:00 w Chylicach odbędzie się wyprzedaż garażowa wyrobów dekoracyjnych wykonywanych ręcznie, wyrobów ogrodowych i doniczek. Wszystkich wyrobów jest około 1000 sztuk. Jest mnóstwo wyrobów tzw. 2, 3 a nawet pewnie 4 gatunku. Ceny już od 1 zł. W manufakturze są 3 odrębne działy produkcji: wyroby dekoracyjne wykonywane ręcznie, wyroby ogrodowe, doniczki.

DONICZKI: W asortymencie ceramiki znajda Państwo bogaty wybór doniczek do wnętrz oraz donic ogrodowych, gotowe zestawy doniczek z kaktusem (nie sukulentem), świeczniki, serwetniki, wazony do suchych kompozycji w różnorodnej gamie kształtów oraz w wielu opcjach kolorystycznych. Przedział cenowy 1zł - 200zł

WYROBY OGRODOWE: NOWOSC: LAMPIONY LATO 2007. Podążając za moda na lampiony ogrodowe proponujemy Państwu opcje lampion. Składając zamówienie na nasz wyrób w wersji lampion obok nazwy proszę dodać literę l. Lampion to figurka ogrodowa z otworami - w środek można dowolnie wstawić np.: świece, cena lampionu to cena figurki netto+1.50 zł.
Figurki są wykonywane w 100% ręcznie z wysokiej jakości surowców (nie są to figurki gipsowe ani gliniane). Figurki malowane są ręcznie ekologicznymi farbami. Oczka na figurkach malowane są w 3 etapach. W szerokiej gamie wyrobów ogrodowych znajdą Państwo: jeże, żaby, żółwie, pszczoły, gnomy, grzybki, dżdżownice, biedronki itp. w przedziale cenowym 3zł - 50zł (w zależności od gatunku).

wyroby dekoracyjne wykonywane ręcznie, wyroby ogrodowe, doniczki

WYROBY DEKORACYJNE: Wybierając upominek, szczególnie dla osoby bliskiej naszemu sercu. Pragniemy, aby był on niepowtarzalny, wyjątkowy, niezapomniany. Niestety często w gąszczu codziennych spraw zdarza nam się zapomnieć o urodzinach, imieninach czy rocznicy. U nas znajda Państwo mnóstwo unikatowych wysokiej jakości wyrobów - każda z serii oferowanych przez nas wyrobów posiada własny indywidualny certyfikat, który poświadcza niepowtarzalność wyrobu oraz gwarantuje, że to, co Państwo nabywacie jest w 100% wykonane ręcznie. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór ceramicznych: mis, wazonów, butli, kominków zapachowych, flakonów, tac, kielichów, świeczników, popielniczek etc.

Firma organizująca wyprzedaż jest firmą rodzinną i istnieje od 1968 roku. Dysponują swoim transportem. Stałym odbiorcom proponują atrakcyjne systemy rabatowe. Miejsce wyprzedaży garażowej: Chylice, ulica Broniewskiego 2A (mapa) Telefon kontaktowy: 0506-504-833 lub (022) 756-31-93. Z częścią produktów możecie zapoznać się na stronie: sharmlover. Informację otrzymaliśmy od Kasi Hendren. Zapraszamy wszystkich na wyprzedaż garażową.

Informacja: jeżeli na terenie powiatu piaseczyńskiego znajdują się ciekawe obiekty, miejsca, które warto opisać w naszym serwisie, ma wydarzyć się coś ciekawego - to prosimy o poinformowanie nas o tym. Informacje wysyłajcie do nas mailem na adres: info@powiat-piaseczynski.info
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno