Informacje7 listopada 2017, 11:52,

Odnawialne źródła energii w Gminie Prażmów


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gmina Prażmów ponownie prowadzi analizę w zakresie zainteresowania mieszkańców realizacją zadań z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE), które mogłyby być finansowane ze środków zewnętrznych. Pozwoli to podjąć decyzję o ponownym przygotowaniu projektu i aplikacji w ramach środków działania 4.1 Odnawialne źródła energii, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

Podczas naboru w 2016 r. do projektu na Odnawialne Źródła Energii wpłynęła niska liczba deklaracji od zainteresowanych mieszkańców. Z tego powodu wniosek aplikacyjny złożony przez Gminę Prażmów nie uzyskał wystarczającej punktacji do otrzymania dofinansowania.

Deklaracje złożone przez zainteresowanych w 2016 roku automatycznie weszły w pulę zgłoszeń do bieżącego projektu o dofinansowanie. Prosimy zatem o zgłaszanie się mieszkańców, którzy w poprzednim naborze nie złożyli deklaracji a są zainteresowani udziałem w projekcie.

Więcej informacji o naborze wraz z formularzami można znaleźć na stronie: http://www.prazmow.pl/art,352,odnawialne-zrodla-energii-w-gminie-prazmow-analiza-zainteresowania-mieszkancow

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje9 listopada 2017, 17:00,

ZADUSZKI KONSTANCIŃSKIE 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

9 listopada 2017 roku o godz. 18.00 odbędą się Zaduszki Konstancińskie. Towarzystwo Miłośników Piękna i Zabytków Konstancina z okazji 120-lecia powstania Konstancina i 100-lecia istnienia uzdrowiska serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wieczór wspomnień poświęcony tym, którzy już odeszli, nieżyjącym mieszkańcom Konstancina, członkom Towarzystwa, miłośnikom Konstancina i osobom zasłużonym dla gminy. Będzie można zarówno dowiedzieć się wiele o wybitnych postaciach, jak i podzielić się własnymi wspomnieniami. Wstęp wolny.

ZADUSZKI KONSTANCIŃSKIE 2017

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie