Informacje9 listopada 2017, 17:00,

ZADUSZKI KONSTANCIŃSKIE 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


9 listopada 2017 roku o godz. 18.00 odbędą się Zaduszki Konstancińskie. Towarzystwo Miłośników Piękna i Zabytków Konstancina z okazji 120-lecia powstania Konstancina i 100-lecia istnienia uzdrowiska serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wieczór wspomnień poświęcony tym, którzy już odeszli, nieżyjącym mieszkańcom Konstancina, członkom Towarzystwa, miłośnikom Konstancina i osobom zasłużonym dla gminy. Będzie można zarówno dowiedzieć się wiele o wybitnych postaciach, jak i podzielić się własnymi wspomnieniami. Wstęp wolny.

ZADUSZKI KONSTANCIŃSKIE 2017

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje10 listopada 2017, 18:00,

Lewiatan wieczór filmowy w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 listopada 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się wieczór filmowy w Konstancinie, podczas którego będzie można obejrzeć film Lewiatan. Miejsce: KDK (Hugonówka), ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

LEWIATAN WIECZÓR FILMOWY W KONSTANCINIE

Lewiatan to czwarty, uznany za najlepszy i najbardziej odważny film fabularny w karierze rosyjskiego reżysera Andrieja Zwiagincewa, znanego w Polsce z filmów Elena, Powrót, Wygnanie. To współczesny filmowy dramat z elementami czarnej komedii. Niezwykle wciągający, metaforyczny obraz współczesnej Rosji. Film pełen głębokiej ironii, nawiązujący do biblijnej Księgi Hioba, został nagrodzony na festiwalu w Cannes w 2014 roku. Zdobył nagrodę za najlepszy scenariusz. Na uwagę zasługuje również przepiękna muzyka Philipa Glassa z opery Echnaton, która w doskonały sposób oddaje atmosferę filmu.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie