Informacje12 marca 2019, 17:00,

Odchudzanie - fakty i mity - spotkanie z dietetykiem w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 marca 2019 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z dietetykiem pn. "Odchudzanie - fakty i mity", które poprowadzi Marcin Jasiński. Podczas spotkania omówione zostaną popularne stwierdzenia oraz trendy dotyczące odchudzania. Miejsce: Sala Kina za Rogiem, ul. Stępkowskiego 17. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Odchudzanie - fakty i mity - spotkanie z dietetykiem w Tarczynie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 marca 2019, 17:00,

Chlebem i solą akcja dla dzieci imigrantów - Mysiadło


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

14 marca 2019 roku o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie Klubu Kobiet Panie Przodem pt. "Chlebem i solą akcja dla dzieci imigrantów" - poprowadzi Jolanta Steciuk, Miejsce: filia Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Zapraszamy.

Chlebem i solą akcja dla dzieci imigrantów - Mysiadło

Drogie Panie,
Niewielu w ogóle wie, że istnieją dzieci, które długie miesiące żyją na dworcu na polsko-białoruskiej granicy. Do czeczeńskiego domu wrócić nie mogą. Do Polski nikt ich nie wpuszcza. Wtedy pojawia się ona – Marina Hulia. I ratuje ich dzieciństwo.
Miałyśmy z Jolą Steciuk przyjemność poznać tą niesamowitą kobietę Marinę Hulię, którą pomaga kobietom i ich dzieciom - uchodźcom koczującym miesiącami w oczekiwaniu na azyl na dworcu w Brześciu.

https://www.przewodnik-katolicki.pl/Archiwum/2018/...5.../Dzieci-z-dworca-Brzesc

Zorganizowała tam szkołę i zajęcia dla dzieci.Pilotuje je także po uzyskaniu zgody na przekroczenie granicy. Po obejrzeniu szokujących filmów i usłyszeniu wstrząsających historii zapytałam czy mogłybyśmy jakoś jej choć ciut pomóc.
Poniżej jej SMS z wykazem najpotrzebniejszych rzeczy.

"Witaj, Marzenko! Oto lista rzeczy mega potrzebnych. Tu, w Polsce: cukier, herbata, maka, ryż, makaron, jajka, kawa rozpuszczalna, mleko, płatki słodkie i jeśli można słodycze dla ok.6 0 matek i dzieci Na Brześć: flamastry, długopisy, kolorowe naklejki, piórniki, skarpety dziecięce, słodycze, plecaczki szkolne, zeszyty do kaligrafii. I tu, i tam: pampersy 6-tki, wilgotne chusteczki. Uściski. Marina"
Planujemy spotkanie z nią 14.03.2019 r. i proszę Was o wsparcie i przyniesienie jakichkolwiek rzeczy z tej listy. Można również wcześniej przynosić paczki i zostawiać je w GOK w Mysiadle ul.Topolowa 2 lub zadzwonić do mnie (606671770) i ja je odbiorę.

Pomóżmy tym kobietom i ich dzieciom!

Pozdrawiam malinowo,
Marzena Malinowska - Koordynator KKPP

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie