Informacje21 lutego 2013, 00:00,

Obejrzyj film BOAT TOWN w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury, PWSFTviT oraz LeLe crossmedia production zapraszają na premierę filmu o deskorolce Boat Town, projektu The SkateBoat. Film będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę 23 lutego 2013 roku o godz. 18.00 Miejsce: KDK Grapa przy ul. Sobieskiego 6, Konstancin- Jeziorna. Zapraszamy na premierę filmu "Boat Town".

FILM O DESKOROLCE BOAT TOWN W KONSTANCINIE

BOAT TOWN film jest pierwszą z planowanych części i obrazuje historię łódzkiej deskorolki. Film wyreżyserował islandzki reżyser Haukur M., student PWSFTviT i to gwarantuje świeżość spojrzenia, nie tylko na samą historię deskorolki, która rozwijała się od końca lat 80. Możemy spojrzeć na postindustrialną i postkomunistyczną £ódź oczami osób, które dużą część życia spędziły na ulicach miasta doskonaląc się w trudnej sztuce jazdy na deskorolce. To właśnie skaterzy wydają się być najbliżej serca miasta, znając doskonale jego publiczną przestrzeń. Murki, schody, poręcze, nawierzchnia nabierają tu wielkiego znaczenia, a napotkane przeszkody, często walka ze strażą miejską i policją, ludźmi nie przychylnymi deskorolce, pozwalają im zagłębić się w klimat miasta, poznać mieszkających w nim ludzi.

Reżyseria: Haukur M. Scenariusz: Róża Misztela, Haukur M. Animacja: Natalia Brożyńska. Muzyka: Dzięki uprzejmości zespołu: Moskwa - utwór "NIGDY". Producent: PWSFTViT, LeLe Crossmedia Production. Więcej informacji na stronie internetowej: www.skateboat.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje21 lutego 2013, 00:00,

Dzień otwarty w BODY FACTORY Konstancin

23 lutego 2013 roku od godz. 10.00 odbędzie się DZIEń OTWARTY W BODY FACTORY! Klub mieści się przy ulicy Warszawskiej 95 w Konstancinie-Jeziornie. Organizatorzy zaplanowali tego dnia bardzo dużo atrakcji m.in.: wykład na temat zdrowego żywienia, pomiary stanu zdrowia, konsultacje trenerskie i otwarte zajęcia. BODY FACTORY zaprasza mieszkańców.

DZIEń OTWARTY W BODY FACTORY W KONSTANCINIE

Każdy kto przybędzie do klubu będzie mógł za darmo skorzystać z konsultacji trenerskich oraz zrobić pomiar stanu zdrowia. Dodatkowo odbędzie się wykład na temat "Diety i zdrowego żywienia". W programie również Szkoła sztuk walki Młodych Wojowników - otwarte zajęcia dla dzieci w następujących grupach wiekowych: 3-4 lata (godz. 14:00), 5-6 lat (godz. 15:00), 7-9 lat (godz. 16:00).

Każdy, kto odwiedzi w sobotę 23 lutego BODY FACTORY, będzie mógł za darmo uczestniczyć w zajęciach:
11:00 Zgrabne uda i pośladki
12:00 Dance Hall