Informacje2 czerwca 2017, 16:00,

Noc Bibliotek w Piasecznie 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


2 czerwca 2017 roku zapraszamy wszystkich do udziału w Nocy Bibliotek. Startujemy o godzinie 18:00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 49.

NOC BIBLIOTEK W PIASECZNIE 2017

Na uczestników czeka moc atrakcji:
- prelekcja dr. Marka Sikorskiego "Walka rycerzy ze smokami. Zagadka pewnego mitu" połączona z wystawą o smokach i rycerzach,
- prezentacja robotów Dash, Finch i LOFI,
- gry bitewne.

Zapisy pod numerami telefonów: 22 756 73 58 i 22 735 11 37 lub mailowo: wypozyczalnia@biblioteka-piaseczno.pl i dzieci@biblioteka-piaseczno.pl Liczba miejsc ograniczona!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 czerwca 2017, 17:30,

Soundcheck - Rynek Muzyczny


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

2 czerwca 2017 roku o godz. 19:30 odbędzie się koncert w ramach Rynku Muzycznego, w wykonaniu uczestników Edukacji Muzycznej CK Soundcheck. Miejsce: scena Plac Piłsudskiego.

SOUNDCHECK - RYNEK MUZYCZNY

Podczas koncertu usłyszymy między innymi autorskie aranżacje i utwory skomponowane przez Andrzeja Delę w wykonaniu zespołów CK DRUMS, CK DRUMBIT oraz dwóch formacji perkusyjnych. Będziemy mieli możliwość usłyszeć również wokalistów pracujących pod kierunkiem Małgorzaty Duk-Nowosad i Barbary Żarnowieckiej oraz zespół ROYAL BUSKERS nad którym opiekę artystyczną sprawuje Piotr Maciak

Rynek Muzyczny to cykl letnich, piątkowych koncertów na piaseczyńskim Rynku (Plac Piłsudskiego). W tym roku na scenie plenerowej w centrum miasta zagrają zarówno artyści piaseczyńskiej sceny muzycznej jak i Ci już uznani na scenie ogólnopolskiej. 30 czerwca natomiast wystąpią artyści zza naszej wschodniej granicy – ukraiński Joryj Kłoc.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie