Informacje2 czerwca 2017, 17:30,

Soundcheck - Rynek Muzyczny


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


2 czerwca 2017 roku o godz. 19:30 odbędzie się koncert w ramach Rynku Muzycznego, w wykonaniu uczestników Edukacji Muzycznej CK Soundcheck. Miejsce: scena Plac Piłsudskiego.

SOUNDCHECK - RYNEK MUZYCZNY

Podczas koncertu usłyszymy między innymi autorskie aranżacje i utwory skomponowane przez Andrzeja Delę w wykonaniu zespołów CK DRUMS, CK DRUMBIT oraz dwóch formacji perkusyjnych. Będziemy mieli możliwość usłyszeć również wokalistów pracujących pod kierunkiem Małgorzaty Duk-Nowosad i Barbary Żarnowieckiej oraz zespół ROYAL BUSKERS nad którym opiekę artystyczną sprawuje Piotr Maciak

Rynek Muzyczny to cykl letnich, piątkowych koncertów na piaseczyńskim Rynku (Plac Piłsudskiego). W tym roku na scenie plenerowej w centrum miasta zagrają zarówno artyści piaseczyńskiej sceny muzycznej jak i Ci już uznani na scenie ogólnopolskiej. 30 czerwca natomiast wystąpią artyści zza naszej wschodniej granicy – ukraiński Joryj Kłoc.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 czerwca 2017, 16:00,

Skok na bank w Piasecznie - pokaz filmu 80 milionów


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

2 czerwca 2017 roku w godz. 18:00 - 21:00 zapraszamy na pokaz filmu pn.: 80 milionów. Kulisy brawurowej akcji działaczy dolnośląskiej “S” i uratowania 80 mln zł z rąk komunistycznej bezpieki. Po filmie zapraszamy na rozmowę z prawdziwymi bohaterami tej historii. Miejsce: Studio Filmowe ul. Elektroniczna 2a w Piasecznie. Wstęp wolny. Na pokaz zaprasza Klub Filmowy Kodoteka Grupy Lokalnej Piaseczno, Stowarzyszenia KOD.

SKOK NA BANK W PIASECZNIE - POKAZ FILMU 80 MILIONÓW

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie