Artykuł partnerski18 grudnia 2019, 14:39,

Nietypowe materace 90x180 cm

Nietypowe materace 90x180 cm

Kiedyś wszyscy spali na takich samych materacach opartych na sprężynach połączonych ze sobą. Dzisiaj producenci oferują nam możliwość samodzielnego projektowania materaca – wyboru jego rozmiaru, wysokości, twardości i materiału wypełnienia. Taki materac 90x180 jest idealnie dopasowany do potrzeb użytkownika i powinien spełniać jego wymagania. Jeśli poświęcimy nieco czasu i zaprojektujemy swój produkt w oparciu o różne parametry, wówczas powinien on idealnie wspierać kręgosłup i pozwalać mu się relaksować. Dostępność nietypowych rozmiarów, jak 90x180 cm sprawia, że wysokiej klasy materac można zamówić również dla dzieci, czy do wakacyjnego kampera.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Materace 90x180 cm projektowane przez ich użytkowników

Najlepiej swój materac dopasować do potrzeb ciała. Znaczenie ma przede wszystkim waga, a niekiedy również wzrost. Pod kątem tego parametru dopasowuje się bowiem twardość materaca. W sklepach dostępne są zazwyczaj:

  • materace o twardości H1 – miękkie,

  • materace o twardości H2 – średnio twarde,

  • materace o twardości H3 – twarde,

  • materace o twardości H4 – bardzo twarde.

Poza sylwetką warto pod uwagę wziąć również swoje przyzwyczajenia i odczucia. Niekiedy bowiem osoby, dla których przeznaczone są materace 90x180 cm miękkie wolą te o większym stopniu twardości i lepiej na nich wypoczywają.

Materac 90x180 do pokoju dziecięcego

Zwykle produkty w tym rozmiarze wybierane są dla dzieci i młodzieży. Dla nich poleca się właśnie materace miękkie, które stanowią odpowiednie podparcie. Rodzice najczęściej wybierają dla swoich pociech materace wykonane z nowoczesnych pianek, ponieważ są lekkie, higieniczne i odpowiednio sprężynują. Niektórzy decydują się na materace z wypełnieniem z włókna kokosa, ponieważ są ekologiczne i promowane jako zdrowe. Szeroki wybór tego typu materaców można znaleźć na przykład na stronie Sweetsen.pl, gdzie producent umożliwia wybór poszczególnych ich parametrów. Zaprojektowany samodzielnie materac można również zwrócić, jeśli nie spełnia wymagań i okazuje się nie być wygodny oraz zamówić inny produkt.

autor/źródło: Sweetsen.pl

Napisz komentarz

Artykuł partnerski18 grudnia 2019, 14:37,

Dobry film reklamowy – cena to nie wszystko

Dobry film reklamowy – cena to nie wszystko

Mówi się, że jeden obraz wart jest tysiąca słów. Obraz ruchomy – to już niezliczone możliwości przekazu. Film oddziałuje na naszą wyobraźnię często silniej, niż nawet jesteśmy tego świadomi. To narzędzie, które warto wykorzystać, bo może przynieść firmie wiele korzyści.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Dobry film reklamowy – cena to nie wszystko 

Mówi się, że jeden obraz wart jest tysiąca słów. Obraz ruchomy – to już niezliczone możliwości przekazu. Film oddziałuje na naszą wyobraźnię często silniej, niż nawet jesteśmy tego świadomi. To narzędzie, które warto wykorzystać, bo może przynieść firmie wiele korzyści.

Niezależnie od tego jak byśmy się nie bronili, przekaz w postaci filmu dociera do nas o wiele skuteczniej, niż my chociażby w postaci tekstu czy obrazu. Przede wszystkim, za pomocą obrazu ruchomego dużo łatwiej wywołać u widza efekt utożsamiania się z przedstawionym bohaterem. Opowiadana filmem historia wyzwala w nas, odbiorcach, emocje. Czujemy się związani z osobą, którą oglądamy. Nawet, jeśli jest to krótka, kilkudziesięciosekundowa produkcja. Te emocje w łatwy sposób można przenieść na firmę bądź markę, wykorzystując w tym celu film reklamowy. Co najważniejsze, koszt wykonania filmu reklamowego może być niższy niż intensywna kampania w innym medium. Film reklamowy to jedna z najlepszych metod dotarcia do potencjalnego klienta. Łączy w sobie siłę tradycyjnego przekazu reklamowego ze stonowaną, nie narzucającą się formą.

 ILE KOSZTUJE FILM REKLAMOWY?

 To jedno z najczęściej zadawanych pytań przez osoby, które myślą o wykorzystaniu filmu do promocji swojej firmy. Nic w tym dziwnego, bo produkcja filmowa nawet laikowi kojarzy się ze skomplikowanym – a co za tym idzie – także kosztochłonnym procesem. Rzeczywistość nie musi być jednak tak bolesna – odpowiednio dobrana kampania, skrojona na miarę możliwości klienta, wcale nie musi rujnować firmowego budżetu. Na ostateczną cenę wpływa wiele czynników, wśród których główną rolę odgrywa chociażby scenariusz. Mocno rozbudowane wątki, kilka plenerów, bogata obsada – to wszystko zawyża kosztorys filmu reklamowego, a wcale nie musi przekładać się na promocyjny sukces całości. Pamiętaj – najważniejsze jest to, co widzi odbiorca. Filmowa kuchnia niech pozostanie dla innych tajemnicą.

 JAK TO NAKRĘCIĆ?

Cena filmu reklamowego to suma wszystkich nakładów potrzebnych do tego, aby stworzyć gotowy materiał nadający się do publikacji w Internecie lub telewizji. Tworzenie filmu reklamowego to zadanie dla profesjonalistów. Nie próbuj swoich sił w roli reżysera, bo efekt może być odwrotny do zamierzonego. Postaw na sprawdzoną ekipę – PJ Films Studio to zgrany zespół fachowców, a dzięki kompleksowej ofercie pomogą ci na każdym etapie tworzenia filmu.

autor/źródło: pjfilmsstudio.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie