Artykuł partnerski18 grudnia 2019, 14:37,

Dobry film reklamowy – cena to nie wszystko

Dobry film reklamowy – cena to nie wszystko

Mówi się, że jeden obraz wart jest tysiąca słów. Obraz ruchomy – to już niezliczone możliwości przekazu. Film oddziałuje na naszą wyobraźnię często silniej, niż nawet jesteśmy tego świadomi. To narzędzie, które warto wykorzystać, bo może przynieść firmie wiele korzyści.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Dobry film reklamowy – cena to nie wszystko 

Mówi się, że jeden obraz wart jest tysiąca słów. Obraz ruchomy – to już niezliczone możliwości przekazu. Film oddziałuje na naszą wyobraźnię często silniej, niż nawet jesteśmy tego świadomi. To narzędzie, które warto wykorzystać, bo może przynieść firmie wiele korzyści.

Niezależnie od tego jak byśmy się nie bronili, przekaz w postaci filmu dociera do nas o wiele skuteczniej, niż my chociażby w postaci tekstu czy obrazu. Przede wszystkim, za pomocą obrazu ruchomego dużo łatwiej wywołać u widza efekt utożsamiania się z przedstawionym bohaterem. Opowiadana filmem historia wyzwala w nas, odbiorcach, emocje. Czujemy się związani z osobą, którą oglądamy. Nawet, jeśli jest to krótka, kilkudziesięciosekundowa produkcja. Te emocje w łatwy sposób można przenieść na firmę bądź markę, wykorzystując w tym celu film reklamowy. Co najważniejsze, koszt wykonania filmu reklamowego może być niższy niż intensywna kampania w innym medium. Film reklamowy to jedna z najlepszych metod dotarcia do potencjalnego klienta. Łączy w sobie siłę tradycyjnego przekazu reklamowego ze stonowaną, nie narzucającą się formą.

 ILE KOSZTUJE FILM REKLAMOWY?

 To jedno z najczęściej zadawanych pytań przez osoby, które myślą o wykorzystaniu filmu do promocji swojej firmy. Nic w tym dziwnego, bo produkcja filmowa nawet laikowi kojarzy się ze skomplikowanym – a co za tym idzie – także kosztochłonnym procesem. Rzeczywistość nie musi być jednak tak bolesna – odpowiednio dobrana kampania, skrojona na miarę możliwości klienta, wcale nie musi rujnować firmowego budżetu. Na ostateczną cenę wpływa wiele czynników, wśród których główną rolę odgrywa chociażby scenariusz. Mocno rozbudowane wątki, kilka plenerów, bogata obsada – to wszystko zawyża kosztorys filmu reklamowego, a wcale nie musi przekładać się na promocyjny sukces całości. Pamiętaj – najważniejsze jest to, co widzi odbiorca. Filmowa kuchnia niech pozostanie dla innych tajemnicą.

 JAK TO NAKRĘCIĆ?

Cena filmu reklamowego to suma wszystkich nakładów potrzebnych do tego, aby stworzyć gotowy materiał nadający się do publikacji w Internecie lub telewizji. Tworzenie filmu reklamowego to zadanie dla profesjonalistów. Nie próbuj swoich sił w roli reżysera, bo efekt może być odwrotny do zamierzonego. Postaw na sprawdzoną ekipę – PJ Films Studio to zgrany zespół fachowców, a dzięki kompleksowej ofercie pomogą ci na każdym etapie tworzenia filmu.

autor/źródło: pjfilmsstudio.pl

Napisz komentarz

Artykuł partnerski18 grudnia 2019, 14:35,

Hurtownia żywności – środkowe ogniwo ważnego łańcucha

Hurtownia żywności – środkowe ogniwo ważnego łańcucha

Sklepowe półki każdego supermarketu uginają się od towarów – a wśród wszystkich kolorów ich opakowań można się łatwo pogubić, szukając konkretnych produktów. Sklepowe alejki wypełnione towarami to luksus, który czeka na klientów również dlatego, że bardzo sprawnie współdziałają trzy ważne ogniwa łańcucha konsumenckiego rynku. Pierwszym z nich są hale produkcyjne albo inne miejsca w których powstają przyszłe towary konsumpcyjne. Trzecim i ostatnim są już właśnie wspomniane sklepy, które według ustalonego harmonogramu przejmują i porządkują towary, a także opiekują się nimi do czasu wizyty klientów. A wszystkie te rzeczy przejmują od hurtowni.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Hurtownia żywności – przechowalnia czy firma?

Jak wynika już z tego krótkiego opisu, hurtownia to miejsce, do którego trafiają artykuły stworzone przez producentów. Trafiają tu i czekają na ruszenie w dalszą drogę – dokądś, gdzie znajdą je już sklepowi klienci. Hurtownia żywności to więc z jednej strony coś w rodzaju magazynu, w którym wszystkie rzeczy znajdą spokojną i bezpieczną przystań, a z drugiej strony to prężnie działająca firma, która szuka partnerów biznesowych – którym przekaże wszystko, co ma pod swoimi opiekuńczymi skrzydłami.

Dobra hurtownia żywności to zatem miejsce, które zapewni różnym rodzajom spożywczych towarów idealne warunki. Czasem zdarza się, że hurtownia określa z góry, jakim typem produktów obraca, są przykładowo hurtownie, które zajmują się wyłącznie nabiałem – ale wiele przyjmuje wszystko, co pozyska od producentów, z którymi nawiąże umowy, a wówczas spektrum towarów może być naprawdę imponująco szerokie. Dobra hurtownia żywności (zobacz: http://www.sobikdystrybucja.pl/) musi więc zapewnić idealne warunki każdej grupie artykułów: suche i chłodne miejsca dla tych o długiej dacie przydatności do spożycia, czy lodówki i zamrażarki dla tych, które potrzebują zimna. Ale przechowywanie to tylko połowa sukcesu – gdy tylko towar pojawi się na stanie, czas już szukać kogoś, kto zechce go odkupić i wystawić w swoim sklepie. W tym już głowa tych pracowników hurtowni, którzy zajmują się nawiązywaniem handlowych kontaktów, pozyskiwaniem miejsc zbytu dla tego, co hurtownia jest w stanie zgromadzić.

Później bardzo ważne jest to, żeby sprawnie zorganizować dostawy zamówionych produktów do konkretnych sklepów – o tym, że ta część pracy hurtowni działa bez zarzutu, świadczą kursujące po ulicach samochody ciężarowe, wypełnione zapasami towarów. Ale najlepszym dowodem na to, że wszystko działa jak należy i według wielu powziętych umów, są, jak już wspomniano, sklepowe półki, uginające się od towarów.

autor/źródło: sobikdystrybucja.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie