Informacje14 lipca 2017, 19:30,

Nietykalni - kino letnie w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


14 lipca 2017 roku o godz. 21.30 zapraszamy do kina letniego w Mysiadle, podczas którego odbędzie się projekcja filmu pt. Nietykalni. Wstęp wolny. Miejsce: nad stawem w Mysiadle.

NIETYKALNI - KINO LETNIE W MYSIADLE

Nietykalni - ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich... nietykalnymi.

Przeczytaj też: Czy woda w gminie Lesznowola jest bezpieczna do picia?

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 lipca 2017, 08:00,

Spacerkiem po Józefosławiu i Julianowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Grupie nieformalnej Owl Stories, czyli sympatykom biblioteki, udało się pozyskać dofinansowanie ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Mazowsze Lokalnie realizowanego przez Fundację Fundusz Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz Stowarzyszenie Europa i My. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno - Filia w Józefosławiu jest głównym partnerem projektu.

SPACERKIEM PO JÓZEFOSŁAWIU I JULIANOWIE

W ramach projektu Spacerkiem po Józefosławiu i Julianowie, stworzymy fotograficzny portret sąsiadujących ze sobą miejscowości – Józefosławia i Julianowa. Zorganizujemy otwarte spacery po obu miejscowościach z najstarszymi mieszkańcami, którzy będą naszymi przewodnikami. Ogłosimy konkurs fotograficzny i pozyskamy współczesne zdjęcia Józefosławia i Julianowa. Oprócz konkursu uruchomimy aplikację mobilną, dzięki której mieszkańcy będą mogli robić zdjęcia i od razu przesyłać je telefonem do istniejącej bazy. Efektem naszych działań będzie quest – spacerownik po obu miejscowościach oraz plenerowa wystawa fotograficzna ukazująca tożsamość Józefosławia i Julianowa. Zgromadzone podczas projektu materiały zasilą lokalne archiwum przy Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno – Filii w Józefosławiu.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie