Informacje7 marca 2015, 15:30,

Nieoficjalna wizyta Prezydenta Boronisława Komorowskiego w Piasecznie

W najbliższą sobotę 7 marca 2015 r. około godz.15.30 na pl. Piłsudskiego do mieszkańców Piaseczna i całego powiatu z nieoficjalną wizytą przyjedzie Prezydent RP Bronisław Komorowski. Serdecznie zapraszam wraz z osobami towarzyszącymi - dzieci, sąsiedzi, rodzina, znajomi. Nieoficjalna wizyta to przede wszystkim dużo czasu na wspólne zdjęcia, czy krótką rozmowę. Na spotkanie z samymi mieszkańcami Prezydent przeznaczy ok 40-50 min.

Nieoficjalna wizyta Prezydenta Boronisława Komorowskiego w Piasecznie

Krzysztof Kasprzycki z UMiG Piaseczno

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=9925&start=45
Informacje5 marca 2015, 08:30,

Warsztat strategiczny - rozwój obszaru metropolitalnego

W czwartek, 5 marca 2015 rijy o godzinie 8.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno odbędzie się warsztat strategiczny, poświęcony misji i wizji rozwoju Obszaru Metropolitalnego. W imieniu m.st. Warszawy, Partnerów projektu PROM oraz organizatora, serdecznie Państwa zapraszamy na warsztat strategiczny, którego celem będzie sformułowanie misji i wizji rozwoju Obszaru Metropolitalnego oraz dokonanie priorytetyzacji opracowanych opcji strategicznych.

Warsztat strategiczny - rozwój obszaru metropolitalnego

Informujemy, że m.st. Warszawa rozpoczęło prace nad opracowaniem Strategii Rozwoju Obszaru Metropolitalnego Warszawy do roku 2030, w ramach projektu pn. Programowanie Rozwoju Obszaru Metropolitalnego Warszawy – PROM, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Zasadniczym celem projektu jest opracowanie celów strategicznych dla terenu tworzącego Obszar Metropolitalny Warszawy, a tym samym wskazanie pożądanych kierunków rozwoju w poszczególnych obszarach strategicznych. W efekcie powstanie dokument Strategii Rozwoju OMW, jako narzędzie planowania oraz upowszechniania wiedzy w perspektywie do roku 2030.

Warsztat skierowany jest do przedstawicieli różnych środowisk (jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, środowisk akademickich, itp.) z obszaru gmin:
- Piaseczno
- Góra Kalwaria
- Lesznowola
- Konstancin Jeziorna

Potwierdzenie Państwa obecności proszę kierować do przedstawiciela firmy Deloitte, p. Krzysztofa Burkota (tel. 664 199 196, mail: kburkot@deloittece.com). Szczegółowe informacje dotyczące projektu PROM oraz prac związanych z tworzeniem dokumentu Strategii Rozwoju OMW znajdą Państwo na stronie internetowej: www.omw.um.warszawa.pl

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]