Informacje2 grudnia 2010, 00:00,

Nasz Sport i Kultura - 11. numer gazety dostępny online

Dzięki uprzejmości zespołu redakcyjnego gazety, otrzymałem najnowszy i zarazem 11. numer bezpłatnego tygodnika Nasz Sport i Kultura. Jeżeli ktoś z Was, nie miał jeszcze w rękach nowego wydania gazety Nasz Sport i Kultura, to zachęcam do pobrania jej w formacie PDF: Nasz Sport i Kultura nr 11 (2,76 MB). Zapraszam również na forum mieszkańców, na którym jest wątek dotyczący tygodnika: NASZ SPORT I KULTURA. życzymy miłej lektury.

NASZ SPORT I KULTURA - BEZP£ATNY TYGODNIK PIASECZYńSKI
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje3 grudnia 2010, 00:00,

Koncert zespołu LAS MUCHOS w Gospodzie Zalesie Dolne

Gospoda w Zalesiu Dolnym zaprasza mieszkańców, na wieczór z piaseczyńskim triem LAS MUCHOS grającym w składzie: Brunon Nonek Niewiński - gitara akustyczna, śpiew; Krzysiek Rukat - gitara akustyczna, śpiew; Paweł Malciejczyk - piano. Informacje o zespole Las Muchos, możecie znaleźć na stronie internetowej: www.lasmuchos.pl

Koncert zespołu Las Muchos

Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 4 grudnia 2010 roku, start o godzinie 20.00. Miejsce koncertu: Gospoda w Zalesiu (Al. 3-go Maja 1, Zalesie Dolne). W imieniu organizatorów i zespołu, zapraszam na koncert Las Muchos do Zalesia Dolnego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno