Informacje4 lutego 2016, 19:00,

Muzyczny Pączek czyli ostatki z operetką w Domu Kultury Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W Tłusty Czwartek 4 lutego 2016 roku o godz. 19.00 zapraszamy na Muzyczny Pączek, czyli ostatki z operetką. Wystąpią: Liza Wesołowska – sopran, Emil Ławecki – tenor, Tomasz Pawłowski – fortepian. Imprezę poprowadzi Malina Sarnowska. Koncert będzie miał miejsce w sali Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasach Centrum Kultury. Zapraszamy na Muzyczny Pączek w Domu Kultury Piaseczno.

MUZYCZNY PĄCZEK CZYLI OSTATKI Z OPERETKĄ W DOMU KULTURY PIASECZNO

Imprezę poprowadzi Malina Sarnowska. Zapraszamy na ostatki z operetką! (Na degustację muzycznego pączka . W programie m. in. znane arie i duety z “Wesołej wdówki” i “Księżniczki czardasza”, a także muzyka w karnawałowych rytmach z różnych czasów i różnych stron świata - walce, canzona, marsz i tango. Wystąpią śpiewacy scen warszawskich - Liza Wesołowska i Emil Ławecki - oraz pianista Tomasz Pawłowski. Nie zabraknie i niespodzianki, którą każdy pączek w sobie chowa - instrumentalnej miniatury dla muzycznych smakoszy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 lutego 2016, 19:00,

Sudan Południowy - Klub Podróżnika Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

4 lutego 2016 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika w Konstancinie, podczas którego odbędzie się pokaz slajdów Piotra Horzeli nt.: Sudan Południowy. Wstęp wolny.

Sudan Południowy - Klub Podróżnika Konstancin-Jeziorna

Poprzednim razem, we wrześniu, podróżnik opowiadał o Antarktyce i pingwinach. Tym razem zabiera Państwa w zgoła odmienny kraniec świata. Opowie o Sudanie Południowym, gdzie podczas jego dwudziestomiesięcznego pobytu temperatura nie spadła poniżej +24⁰C. Natomiast gdy zbliżyła się do tej wartości, siedział w kuchni ubrany w gruby polar i sączył dla rozgrzewki gorącą herbatę.

Sudan Południowy to najmłodsze państwo świata (nie licząc tych samozwańczych). Jest dwukrotnie większy od Polski, a średnia przejazdowa samochodu terenowego, to zwykle ok 28 km/h. Stanowczo można się wyleczyć z narzekania na Polskie drogi. O czym jeszcze będzie ta opowieść? O ludziach, górach, bezpieczeństwie, no i oczywiście krowach.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie