Informacje4 lutego 2016, 19:00,

Sudan Południowy - Klub Podróżnika Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


4 lutego 2016 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika w Konstancinie, podczas którego odbędzie się pokaz slajdów Piotra Horzeli nt.: Sudan Południowy. Wstęp wolny.

Sudan Południowy - Klub Podróżnika Konstancin-Jeziorna

Poprzednim razem, we wrześniu, podróżnik opowiadał o Antarktyce i pingwinach. Tym razem zabiera Państwa w zgoła odmienny kraniec świata. Opowie o Sudanie Południowym, gdzie podczas jego dwudziestomiesięcznego pobytu temperatura nie spadła poniżej +24⁰C. Natomiast gdy zbliżyła się do tej wartości, siedział w kuchni ubrany w gruby polar i sączył dla rozgrzewki gorącą herbatę.

Sudan Południowy to najmłodsze państwo świata (nie licząc tych samozwańczych). Jest dwukrotnie większy od Polski, a średnia przejazdowa samochodu terenowego, to zwykle ok 28 km/h. Stanowczo można się wyleczyć z narzekania na Polskie drogi. O czym jeszcze będzie ta opowieść? O ludziach, górach, bezpieczeństwie, no i oczywiście krowach.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje6 lutego 2016, 19:00,

Raj Goodbye - czyli boska komedia w jednym akcie w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Scena off-owa Teatru Otwartego w Hugonówce zaprasza na spektakl pt.: Raj Goodbye - czyli boska komedia w jednym akcie. Spektakl będzie można obejrzeć 6 lutego 2015 roku o godz. 19:00. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Bilety dostępne są w kasie Konstancińskiego Domu Kultury. Więcej informacji pod nr tel 22 484 20 20 lub w placówce, Konstancin-Jeziorna ul. Mostowej 15.

RAJ GOODBYE - CZYLI BOSKA KOMEDIA W JEDNYM AKCIE W KONSTANCINIE

RAJ GOODBYE to lekka komedia "małżeńska". Reżyseria - Radosław Dunaszewski. Scenariusz - Michał Molka. Spektakl Sceny Off Teatru Otwartego. Autor zabierze widza do Raju, gdzie Adi mierzy się ze swoją samotnością. Niechcący, nie będąc do końca szczerym z Twórcą, doprowadza do stworzenia Evy. Od tego momentu wszystko w jego spokojnym życiu staje na głowie. Zabawny tekst, opowiadający o miłości i narodzinach trudnych relacji męsko – damskich, zakończonych wygnaniem z Raju. W rolach głównych wystąpią młodzi absolwenci szkół teatralnych: Katarzyna Chorzępa - Eva, Dawid Czupryński - Adi, Michał Tomala - Twórca/Wąż. Zapraszamy na spektakl Raj Goodbye.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie