Informacje7 lipca 2019, 15:00,

Musica da Camera w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


7 lipca 2019 roku o godz. 17.00 zapraszamy na cykl koncertów Musica da Camera, w których zostaną zaprezentowane konstancińskiej publiczności przeboje muzyki klasycznej, folkowej, filmowej i jazzu. Powstał w środowisku artystów Szkoły Muzycznej w Konstancinie. Repertuar dobrany jest tak aby prezentował najlepsze gatunkowo przykłady muzyczne. Zespół Camerata Constanza zaprezentuje publiczności najpiękniejsze utwory muzyki klasycznej. Wstęp wolny. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy. Konstancin-Jeziorna.

Musica da Camera w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 lipca 2019, 15:00,

Potańcówka na Kisielu 2019, czyli dancing międzypokoleniowy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

13 lipca 2019 roku o godz. 17.00 rusza wakacyjny cykl imprez tanecznych pod chmurką pn.: “Potańcówka na Kisielu”, czyli dancing międzypokoleniowy, na który zapraszamy mieszkańców w różnym wieku. Serdecznie zapraszamy. 

Potańcówka na Kisielu 2019, czyli dancing międzypokoleniowy

Pierwsza impreza została zorganizowana w zeszłym roku przez Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, w odpowiedzi na pomysł Piaseczyńskiej Rady Seniorów. Impreza z muzyką rozrywkową naszych mam i babć, ale również popularnymi utworami współczesnymi cieszyła się takim powodzeniem, że w tym roku na skwerze Kisiela odbędą się aż cztery dancingi z muzyką lat 60, 70, 80 i 90-tych.

W tym roku oprócz muzyki organizator zapewnia napoje oraz słodki poczęstunek.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

UWAGA! W godzinach trwania imprez łącznik przed Urzędem, pomiędzy ul. Kościuszki a ul. Sierakowskiego będzie zamknięty dla ruchu kołowego. 

Pomysłodawca: Piaseczyńska Rada Seniorów.
Organizator: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie