Informacje13 lipca 2019, 15:00,

Potańcówka na Kisielu 2019, czyli dancing międzypokoleniowy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


13 lipca 2019 roku o godz. 17.00 rusza wakacyjny cykl imprez tanecznych pod chmurką pn.: “Potańcówka na Kisielu”, czyli dancing międzypokoleniowy, na który zapraszamy mieszkańców w różnym wieku. Serdecznie zapraszamy. 

Potańcówka na Kisielu 2019, czyli dancing międzypokoleniowy

Pierwsza impreza została zorganizowana w zeszłym roku przez Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, w odpowiedzi na pomysł Piaseczyńskiej Rady Seniorów. Impreza z muzyką rozrywkową naszych mam i babć, ale również popularnymi utworami współczesnymi cieszyła się takim powodzeniem, że w tym roku na skwerze Kisiela odbędą się aż cztery dancingi z muzyką lat 60, 70, 80 i 90-tych.

W tym roku oprócz muzyki organizator zapewnia napoje oraz słodki poczęstunek.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

UWAGA! W godzinach trwania imprez łącznik przed Urzędem, pomiędzy ul. Kościuszki a ul. Sierakowskiego będzie zamknięty dla ruchu kołowego. 

Pomysłodawca: Piaseczyńska Rada Seniorów.
Organizator: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 lipca 2019, 07:00,

Bezpłatne warsztaty questowe w Żabieńcu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

5 lipca 2019 roku w godzinach 9:00-17:30 Chojnowski Park Krajobrazowy serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty questowe. Miejsce: siedziba Parku w Żabieńcu.

Bezpłatne warsztaty questowe w Żabieńcu

Questy – wyprawy odkrywców – to edukacyjne gry terenowe – coraz bardziej zyskujące na popularności narzędzie do pracy z dziećmi, młodzieżą, rodzinami czy dorosłymi. Bardzo często wykorzystywane są do promocji lokalnych walorów krajobrazowych, kulturowych, historycznych czy przyrodniczych.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Podczas warsztatów poznamy metodologię tworzenia questów według modelu The Valley Quest, przykłady questów, a także wspólnie stworzymy quest po Chojnowskim Parku Krajobrazowym, zarówno w sali warsztatowej jak i w terenie.

Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

Szczególnie zapraszamy edukatorów, nauczycieli, pracowników gmin, osoby zajmujące się turystyką i promocją regionu, a także wszystkich pozostałych zainteresowanych!

Uczestników prosimy o zabranie odzieży i obuwia terenowego oraz środka na komary. Niestety organizator nie zapewnia posiłku obiadowego, przewidujemy możliwość wspólnego zamówienia np. pizzy podczas przerwy lunchowej.

Fundatorem warsztatów jest Gmina Piaseczno, a poprowadzą je doświadczeni trenerzy z Fundacji Mapa Pasji.

Liczba miejsc jest ograniczona, zgłoszenia przyjmujemy pod adresem email: edukacjachpk@parkiotwock.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie