Informacje3 sierpnia 2014, 13:00,

Morska przygoda z klaunem - bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Jakie przedmioty można wyłowić z morza oraz jak przetrwać na bezludnej wyspie pełnej groźnych stworzeń? – dowiedzą się tego wszystkie maluchy, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Podczas trzeciego spektaklu z cyklu Wakacje z bajkami, mali widzowie wyruszą w pełną przygód morską wyprawę z poczciwym klaunem.

Morska przygoda z klaunem - bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii Auchan Piaseczno

Porywająca i pełna przygód opowieść o leciwym klaunie przeniesie najmłodszych gości podwarszawskiej galerii handlowej Auchan do fascynującego świata teatru i bajki. Wyprawa, na którą wybiera się bohater spektaklu, zapowiada się spokojnie. Planuje on bowiem wyruszyć - wraz z najmłodszymi gośćmi galerii handlowej - na morskie wody, aby powędkować. Jednak straszliwy sztorm pokrzyżuje cały plan! Porwana przez silny wiatr łódeczka trafi bowiem na małą, bezludną wyspę zamieszkałą między innymi przez groźne lwy. Czy klaunowi uda się przeżyć na plaży oraz szczęśliwie wrócić do domu? Zdaje się, że bohater będzie potrzebował pomocy małych widzów.

Morska przygoda z klaunem - bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii Auchan Piaseczno

Przedstawienie pt. „Stary klaun i morze” będzie już trzecim spotkaniem z cyklu „Wakacje z bajkami”, jakie galeria handlowa przygotowała dla swoich najmłodszych gości. Spotkanie z aktorami oraz bajkowymi postaciami to wspaniała alternatywa dla komputera czy bajek oglądanych w telewizji. Bezpłatny spektakl odegrany zostanie w niedzielę 3 sierpnia 2014 roku w pasażu galerii w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Historia starego klauna zostanie przedstawiona trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 sierpnia 2014, 19:00,

70 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - zaproszenie na uroczystości w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Centrum Kultury w Piasecznie, Związek Żołnierzy NSZ Koło im. por. Antka w Piasecznie, Powiat Piaseczyński, Stowarzyszenie Wsi Chojnów, Pilawa, Orzeszyn "Radosna Wieś", Nadleśnictwo Chojnów, Parafia św. Anny w Piasecznie, Akcja Katolicka, Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju w Baniosze, Weterani Armii Krajowej, Towarzystwo Przyjaciół Piaseczna, Towarzystwo Przyjaciół Zalesia Dolnego, Pracownia Artystyczna Robert Lisowski, Gimnazjum Nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie zapraszają na uroczystości z okazji 70 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

70 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - zaproszenie na uroczystości w Piasecznie

Program uroczystości rocznicowych:
1 sierpnia 2014 roku
Godzina "W" – 17.00
Uroczystości przy Kwaterze Wojennej 1939–1944
Cmentarz Parafialny w Piasecznie, ul. Kościuszki
- Syrena Alarmowa i Hymn Narodowy
- Msza święta polowa
- wystąpienie przedstawiciela Kombatantów
- Apel Pamięci
- wystąpienie okolicznościowe
- złożenie wiązanek
- pieśni powstańcze – chór Lira, Piaseczyńska Orkiestra Dęta

1 sierpnia, godz. 12.00
Otwarcie wystawy artystów Powiatu Piaseczyńskiego i Warszawy pt. "Powstanie Warszawskie – 70 rocznica powołania Polskiego Państwa Podziemnego"
Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy
Piaseczno, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20
Wystawa czynna do 17 sierpnia.

1 sierpnia, godz. 20.00
"Pamiętam tamten sierpień" - spektakl teatralno-muzyczny. Dom rodziny Zawadzkich, ul. Królowej Jadwigi 11, Zalesie Dolne
"Powstańcy 1944" – questing śladami Powstania Warszawskiego na terenie Piaseczna (questy dostępne od 1 sierpnia w Muzeum Regionalnym, Pl. Piłsudskiego 10)

2 sierpnia, godz. 10.00
Rajd Pamięci "Wdzięczni Ojcom" do miejsc pamięci narodowej związanych z ofiarami wojny 1939-1945 oraz Powstania Warszawskiego.
Początek Rajdu – przy Krzyżu Papieskim (róg ul. Puławskiej i Jana Pawła II)

od 2 sierpnia do 17 sierpnia, godz. 18.00
Seminarium pod patronatem Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.
Projekcja filmów o Powstaniu Warszawskim i historii AK
Sala Niebieska, Dom Parafialny przy Kościele św. Anny w Piasecznie, ul. Piłsudskiego 10

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie