Informacje15 stycznia 2015, 19:00,

MONGOLIA - KLUB PODRÓŻNIKA


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury zaprasza na spotkanie Klubu Podróżnika nt.: MONGOLIA, które odbędzie się 15 stycznia 2015 roku o godz. 19.00. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka. Wstęp wolny.Zapraszamy!

MONGOLIA - KLUB PODRÓŻNIKA

Mongolia to kraj o bogatej kulturze i imponującej historii. Jej najcenniejszym skarbem jest przyroda. Nieskażona, dziewicza i wbrew powszechnemu mniemaniu, niezwykle różnorodna. Na mongolskim stepie niewiele zmieniło się od czasów Czyngis-Chana, a Mongołowie bardzo chętnie witają gości i często zapraszają ich do swoich jurt. To jeden z nielicznych narodów niezmienionych jeszcze współczesnością.

Jakub Czajkowski jest geografem. Udało mu się powiązać pracę z pasją odkrywania i poznawania świata. Zajmuje się organizacją wyjazdów w różne miejsca na ziemi i fotografią. Pracuje też nad projektami turystycznymi dla mediów. Fascynuje go Azja. Udało mu się też zrealizować jedno z największych marzeń, po prostu pojechać przed siebie. Start w Tadżykistanie, meta po pół roku w Malezji. Podróżowanie wciąga. Azja jeszcze bardziej. Więcej informacji na stronie podróżnika: http://www.czajkowski.vizz.pl/wordpress

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redkacja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=5034&start=30
Informacje11 stycznia 2015, 19:00,

Koncert kolęd w wykonaniu chóru Con Fuoco w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W imieniu Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Klasycznej Con Fuoco zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru Con Fuoco pod dyrekcją Pana Andrzeja Sochockiego. Koncert odbędzie się w niedzielę 11 stycznia 2015 r. o godz. 19.00 w kościele w Józefosławiu.

Koncert kolęd w wykonaniu chóru Con Fuoco w Józefosławiu

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=7844

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie