Informacje28 lutego 2016, 18:00,

Mój Bułat mój Wołodia w wykonaniu Aleksandra Trąbczyńskiego

28 lutego 2016 roku o godz. 18.00 zapraszamy na koncert pt.: Mój Bułat mój Wołodia. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie KDK. Połączenie siły i refleksji w kameralnym wieczorze z pieśniami dwóch najsłynniejszych rosyjskich bardów, Bułata Okudżawy i Włodzimierza Wysockiego, w wykonaniu Aleksandra Trąbczyńskiego - śpiew, gitara oraz Tymona Trąbczyńskigo - kontrabas. Zapraszamy na koncert Mój Bułat mój Wołodia.

MÓJ BUŁAT MÓJ WOŁODIA W WYKONANIU ALEKSANDRA TRĄBCZYŃSKIEGO

Informacje1 marca 2016, 12:00,

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Piasecznie

1 marca 2016 roku zapraszamy do udziału w obchodach Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych. Na uroczystość zapraszają Starosta Piaseczyński, Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno oraz Proboszcz parafii św. Anny w Piasecznie.

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH W PIASECZNIE

W programie obchodów znalazły się:
godz. 12.00 - pokaz filmu "Czy warto było tak żyć" - Dom Kultury w Piasecznie
godz. 14.00 - Msza św. w intencji Żołnierzy Wyklętych - kościół św. Anny w Piasecznie
godz. 15.00 - uroczystości przy tablicy pamiątkowej: przemówienia okolicznościowe, składanie wiązanek.