Informacje28 listopada 2015, 12:00,

MKS Piaseczno vs Sparta Jazgarzew - Finał Okręgowego Pucharu Polski


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy 28 listopada 2015 roku na finał Okręgowego Pucharu Polski: drużyna MKS Piaseczno zagra ze Spartą Jazgarzew. Mecz finałowy odbędzie się na Miejskim Stadionie przy ul. 1-go Maja 16 o godz. 12.00. Zapraszamy do wspólnego kibicowania.

MKS PIASECZNO VS SPARTA JAZGARZEW - FINAŁ OKRĘGOWEGO PUCHARU POLSKI

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=9995
Informacje1 stycznia 2016, 06:00,

Od 1 stycznia 2016 r. zmiana firm odbierających odpady komunalne z terenu Miasta i Gminy Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Szanowni Państwo! Gmina Piaseczno uprzejmie informuje, że od 1 stycznia 2016 roku zmienią się Wykonawcy odbierający odpady komunalne z terenu Miasta i Gminy Piaseczno. W przetargu wyłoniono dwie firmy: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych SITA Piaseczno Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Technicznej 6 oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe LEKARO Jolanta Zagórska z siedzibą w Woli Duckiej 70A, Glinianka, z którymi podpisano umowy z terminem wykonania usług do dnia 31 grudnia 2018 r.

zmiana firm odbierających odpady komunalne z terenu Miasta i Gminy Piaseczno

Firma PUK SITA Piaseczno Sp. z o.o. będzie obsługiwała następujące sektory:
Sektor I - Zachodni obejmujący obszar sołectw Antoninów - Kuleszówka, Baszkówka, Bąkówka, Bobrowiec, Głosków Letnisko, Głosków, Gołków, Henryków Urocze, Kamionka, Mieszkowo, Robercin, Runów, Szczaki, Wola Gołkowska, Wólka Pracka, Złotokłos oraz obszar miasta Piaseczno na zachód od linii kolejowej Warszawa – Radom (Zalesie Dolne),
Sektor II - Wschodni obejmujący obszar sołectw Bogatki, Chojnów, Chylice, Chyliczki, Grochowa – Pęchery, Jastrzębie, Jazgarzew, Jesówka, Łbiska, Orzeszyn Pilawa, Siedliska, Wólka Kozodawska, Zalesie Górne, Żabieniec.

Firma PPHU LEKARO:
Sektor III - Północny obejmujący obszar sołectw Julianów i Józefosław oraz obszar miasta Piaseczno na wschód od linii kolejowej Warszawa – Radom.
Odbiór odpadów komunalnych będzie odbywał się w godzinach 7.00-20.00 według harmonogramów, które będą dostarczone przez Wykonawców. W dniu odbioru odpadów pojemniki lub worki należy wystawić przed posesję lub udostępnić otwarte altanki śmietnikowe.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Zasady odbioru odpadów komunalnych nie ulegają zmianie tzn.:
- odpady komunalne zmieszane powinny być gromadzone w pojemnikach,
- odpady segregowane „suche” (papier, plastik, metal, tekstylia) należy gromadzić w workach koloru żółtego; odpady szklane w workach koloru zielonego. Worki na w/w odpady będą pozostawiane przez Wykonawców na posesji na zasadzie „wymiany”,
- odpady zielone i bioodpady należy gromadzić w pojemnikach, kontenerach lub przeźroczystych workach dowolnego koloru (z wyłączeniem żółtego i zielonego) o pojemności max. 120 l. Mieszkańcy sami zaopatrują się w w/w worki.

W celu usprawnienia systemu odbioru odpadów została zwiększona częstotliwość odbioru odpadów wielkogabarytowych na 4 razy w ciągu roku (szczegółowe daty będą podane w harmonogramach). Dodatkowo w Sektorze I – Zachodnim i Sektorze II - Wschodnim, w miesiącach letnich (czerwiec - sierpień) została zwiększona częstotliwość odbioru odpadów komunalnych zmieszanych, na jeden raz w tygodniu.

Jednocześnie Gmina Piaseczno informuje, że wysokość opłat za gospodarowanie odpadami oraz indywidualne numery rachunków bankowych nie ulegną zmianie, za wyjątkiem nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe oraz innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, gdzie została przyjęta stawka ryczałtowa za rok zgodnie z Uchwałą Nr 216/X/2015 z dnia 1 lipca 2015 r. Rady Miejskiej w Piasecznie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=7750&start=105

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie